Atatürk Mahallesi, Turgut Özal Blv., 34750 Ataşehir/İstanbul, Türkiye
0553 651 48 04
gulderencapa@capamakeup.com

Smokey Eyes – Buhulu Göz Makyajı

Profesyonel Makyaj ve Kuaför hizmetlerimizden faydalanmak ister misiniz?. Gelin makyajı, ipek kirpik, gelin başı ve profesyonel makyaj hizmetleri Ataşehir 'de!

Smokey Eyes – Buhulu Göz Makyajı

buhulu-smokey-eye-makyaj.jpgBu makyaj türü aslında seksi bir görünüm için çok kullanılan fakat genel olarak buhulu ya da dumanlı göz makyajı olarak dilimize yansımıştır. Bu teknik profesyonelce yapılmadığı sürece görünüm açısından istediğiniz görüntüye ulaşabilmeniz ne yazıkki zor olacaktır. Kalitesiz malzeme ve cildinize – anatominize uygmayan makyaj teknikleri sonuçları hüsrana uğratabilir. Göz kapaklarınızda kullanacağınız fondoten ve kapatıcınız doğru tekniklerle ile uygulanmalıdır. Başarılı bir smokey eyes makyaj uygulamasını yukarıda fotomuzda görebilirsiniz. Far işlemi uygulandıktan sonra gözlerinizin altına hafifçe bir pudra uygularak, dökülen far kalıntılarının önüne geçebilirsiniz. Bunun içinde kaliteli far ve makyaj ürünleri kullanmanızı taysiye ediyoruz. Smokey eyes makyaj uygulanırken en son rimeliniz sürülmelidir. İddalı ve dikkat çekici bir makyaj türüdür. Primer kullanılması kalıcılık için kesinlikle şarttır. Gün boyu kalıcı ve sabit kalmasını sağlayabilirsiniz.

Randevu ve İletişim:

Gülderen ÇAPA – Professional Makeup Artist


Mobil & Whatsapp:
0 553 651 48 04

 

 Nyx Profesyonel Makyaj  Sephora Profesyonel Makyaj Nars Profesyonel Makyaj HudaBeauty Profesyonel Makyaj

Kullanılan nötr renkler ve göz kapağınızdaki gölgelendirmeler göz anatominize göre şekillendirilmelidir. Aksi taktirde yalnış gölgelendirmeler sonucunda başarısız bir uygulama yapmış olursunuz. Günümüzde hafif dumanlı göz makyajı olarakta kullanılmaktadır. Daha sade bir görünüm ile kusursuz bir görüntü sağlanmaktadır. Müşterilerimizin en çok talep ettiği makyaj türlerinden biridir. Ayrıca gözlerinizi ve makyajınızı ön plana çıkarmak için ipek kirpik ya da manyetiktakma kirpik kullanılarak çok başarılı sonuçlar ortaya çıkabilir. Gözlerinizi ön plana çıkaran bu makyaj türü uygulanırken kaşlarınız da düzeltilmelidir.

İlk buluşmalarınızda ve davetlerinizde dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Eğer siz de smokey eye makyaj hizmetimizden faydalanmak istiyorsanız Capa Makeup olarak sizlerle tanışmayı bekliyoruz.

Ayrıca Tesettürlü ve Türbanlı müşterilerimize özel hizmetler de sunuyoruz.

Eğer sizde Ataşehir Smokey Eyes – Buhulu Göz Makyajı ve Kuaförlük hizmetlerimizden faydalanmak istiyorsanız bizleri arayabilir, fiyat, bilgi ve randevu almak için tüm sorularınızı çekinmeden öğrenebilirsiniz.

Bizi aramanızı ve Ataşehir smokey eye makyaj hizmetimiz için; mesleğini bilen, deneyimli ve kendinizi emin ellere teslim etmenizi öneriyoruz.

Güzelliğiniz Çapa Makeup İle Her Zaman Bir Adım Önde…

Randevu ve İletişim:

Adres: Atatürk Mahallesi Meriç Caddesi 30/5 Botanik Çarşı Ataşehir / İstanbul
Telefon: 0 216 548 12 58 – Gülderen ÇAPA
Mobil & Whatsapp: 0 553 651 48 04
Email: gulderencapa@capamakeup.com