Atatürk Mahallesi, Turgut Özal Blv., 34750 Ataşehir/İstanbul, Türkiye
0553 651 48 04
gulderencapa@capamakeup.com

Sinema ve Televizyon Makyajı

Profesyonel Makyaj ve Kuaför hizmetlerimizden faydalanmak ister misiniz?. Gelin makyajı, ipek kirpik, gelin başı ve profesyonel makyaj hizmetleri Ataşehir 'de!

Sinema ve Televizyon Makyajı

Sinema ve Televizyon Makyajı

Sinema ve Televizyon Makyajı hizmetlerimiz için randevu almayı unutmayınız. Sinema ve televizyon çekimlerinize özel profesyonel makyaj hizmetlerimizden faydalanmak için bizi arayabilirsiniz.
Kamera önü makyajı olarakta bilinen bu makyaj türü; özel efektler (yanma, kesilme, vurulma, yaralanma, v.b. sahneler) haricinde hd makyaj tekniği kullanılarak uygulamış olduğumuz bir makyaj türüdür. Sinema ve televizyon makyajı uygulamarımızda bu makyaj türünün tüm doğal ve teknik anatomisine uygun olabilen özel ürünler kullanmaktayız. Hd makyaj tekniği hakkında detaylı bilgi almak için bu yazımızı da inceleyebilirsiniz: Hd (High Defination) Makyaj – Tıklayınız

Referans çalışmalarımızı instagram sayfamız üzerinden inceleyebilirsiniz: Gülderen ÇAPA  – @capamakeup

Piyasada bulunan bir çok standart ürün; kapatıcılar, fondötenler, pudralar, v.b. bu makyaj türü için ne yazık ki uygun değildir. Topaklanma yapmayan, parlak olmayan ve koyu ürünler de sinema ve televizyon makyajında kullanılmamalıdır. Teknolojinin de gelişmesi ile görüntü kalitesinin iyileşmesi aynı zamanda yayın sırasında tüm detayları ortaya çıkartmaktadır (Cilt gözenekleri, lekeler…). Hd makyaj uygulamasına bu yüzden ihtiyaç duyulmaktadır. Mat ve ince kapatıcılar, suya dayanıklı ve kalıcılığı yüksek ürünler kullanılmaktadır. Ayrıca uzun ortam sıcaklığına, koşullarını da düşünecek olur isek kamera önündeki oyuncun, sanatçının, modelin ya da konuğun makyajının sabit kalabilmesi için profesyonel ürünler ve makyaj teknikleri uygulanması gerekmektedir. Uzun süren çekim ışıkları altında kullanılan makyaj malzemelerinin içerdiği maddelerde sağlık açısından oldukça önemlidir. Kirpikler içinde eğer uygulanmak isteniyor ise daha doğal bir görünüme sahip olan ipek kirpik uygulaması yapılmalıdır. İpek kirpik; sinema ve televizyon makyajında oldukça doğal ve yoğun bir görünüme sahiptir. Kamera önü makyajı için profesyonel makyaj sanatçılarından ve bu uygulama için özel üretilmiş olan profesyonel makyaj ürünlerinin kullanılması gerekmektedir.

Çapa Makeup Studio olarak kullandığımız ürünler ile hem sağlığınızı hem de güzelliğinizi koruyor ve ön plana çıkartıyoruz. Kryolan, Mac, Huda Beauty, Nyx ve bir çok dünyaca ünlü markanın ürünleri ile hizmetlerimizi gerçekleştiriyoruz.

Randevu ve İletişim:

Gülderen ÇAPA – Professional Makeup Artist

(Randevu İçin Tıklayınız)


Mobil & Whatsapp:
0 553 651 48 04

 

 Nyx Profesyonel Makyaj  Sephora Profesyonel Makyaj Nars Profesyonel Makyaj HudaBeauty Profesyonel Makyaj

Bize iletişim bilgilerimiz  0 553 651 48 04 üzerinden ulaşabilir, gulderencapa@capamakeup.com adresine mail gönderebilirsiniz.

Sinema ve Televizyon Makyajı dahil vermiş olduğumuz Kuaför Hizmetlerimiz;

 • İpek Kirpik, Manyetik Kirpik, Takma Kirpik
 • Günlük Makyaj
 • Moda, Televizyon, Sinema Çekimleri Makyajı
 • Smokey Makyaj, Hd Makyaj, 3d Makyaj, Porselen Makyaj
 • Topuz, Maşa, Fön, Kesim, Kaş ve Bıyık
 • Ağda, Epilasyon, Cilt Bakımı
 • Gelin Makyajı, Düğün Makyajı, Nişan Makyajı, Kına Makyajı, Bindallı Makyajı
 • Gelin Başı, Gelin Çiçeği, Gelin Tacı
 • Tesettürlü Gelin Makyajı, Türbanlı Gelin Makyajı, Kapalı Gelin Makyajı
 • Kaş Tasarımı, Kaş Alma, Kaş Dizaynı
 • Saç Kesimi, Boya, Röfle, Balyaj, Maske

Sinema ve Televizyon Makyajı hizmetlerimizden faydalanmak istiyorsanız bizleri arayabilir, fiyat, bilgi ve randevu almak için tüm sorularınızı çekinmeden öğrenebilirsiniz.
Bizi aramanızı, profesyonel makyaj hizmetlerimiz için; mesleğini bilen, deneyimli ve emin ellere teslim etmenizi öneriyoruz.

Güzelliğiniz Çapa Makeup İle Her Zaman Bir Adım Önde…

Randevu ve İletişim:

Adres: Atatürk Mahallesi Meriç Caddesi 30/5 Botanik Çarşı Ataşehir/İstanbul
Telefon: 0 216 548 12 58 – Gülderen ÇAPA
Mobil & Whatsapp: 0 553 651 48 04
Email: gulderencapa@capamakeup.com