Atatürk Mahallesi, Turgut Özal Blv., 34750 Ataşehir/İstanbul, Türkiye
0553 651 48 04
gulderencapa@capamakeup.com

Sade Gelin Makyajı

Profesyonel Makyaj ve Kuaför hizmetlerimizden faydalanmak ister misiniz?. Gelin makyajı, ipek kirpik, gelin başı ve profesyonel makyaj hizmetleri Ataşehir 'de!

Sade Gelin Makyajı

Sade Gelin Makyajı

Her genç kızın hayallerini süsleyen gelin olma hayali arzusu kuşkusuz hayatımızın en önemli anlarından biridir. Hepimiz o gün peri kızı gibi olmak isteriz. Bunun içinde kendimizi güvenilir ve profesyonel ellere bırakmalıyız. Doğru makyaj tekniği her zaman bizi olduğumuzdan daha güzel ve kusursuz gösterebilir. Kimileri abartılı veya gösterişli gelin makyajını tercih ederken, kimileri ise; sade gelin makyajını tercih eder. Giyeceğimiz gelinlik, saç şeklimiz, düğünümüzün yapılacağı ortam,
seçimimizi yapmamızda büyük etki yaratır. Sade gelin makyajı için ”az daha çoktur” sözünün anlamını, ”sade gelin makyajında”kullanabiliriz. Makyaj tekniğini doğru kullanarak, hem sade hem ilgi çekici doğal makyaj görüntüsü yaratabiliriz. Bunun içinse; iki seçeneğimiz var.Birincisi;gözlerimize vurgu yaparak (smoky eyes:buğulu göz makyajı), dudaklarımızı nude (nötr) tonlarda ya da sadece parlatıcıyla renklendirebiliriz. Bir diğeri ise; gözlerimize sade ve hafif ışıltılı bir renk verip, dudaklarımızı ön plana çıkarabiliriz. Buna ek olarak; son günlerde tercih edilen retro makyajını da bu özel günlerimizde kullanabiliriz.1960,1970, 1980’li yıllardaki gibi vurguyu saçımıza ve gelinliğimize verip yüzümüzü daha sade bir makyajla taçlandırabiliriz.

Randevu ve İletişim:

Gülderen ÇAPA – Professional Makeup Artist


Mobil & Whatsapp:
0 553 651 48 04

 

 Nyx Profesyonel Makyaj  Sephora Profesyonel Makyaj Nars Profesyonel Makyaj HudaBeauty Profesyonel Makyaj

 

Tüm ürünlerimiz dünya çapında makyaj uzmanları ve sanatçıları tarafından kullanılan tercih edilen ödül almış profesyonel makyaj ürünleridir.
Biz Çapa Makeup Studio olarak kullandığımız su bazlı içerikli ürünler ile hem sağlığınızı hem de güzelliğinizi koruyor ve ön plana çıkartıyoruz. Genel olarak Krylon, Mac, Huda Beauty ürünlerini kullanıyoruz. Randevu ve gerekli koşullar sağlanıldığı taktirde Türkiye’nin her bölgesinde hizmet vermekteyiz.

Bizi instagram sayfamızadan takip etmeyi unutmayın: @capamakeup

Tesettürlü ve türbanlı müşterilerimize özel profesyonel makyaj hizmeti sunmaktayız.

Şiparişleriniz dahilinde, kişiye özel kaliteli tasarımlarımız ile Gelin Çiçeği uygulamalarımızdan da faydalanabilirsiniz.

Bize iletişim bilgilerimiz 0 216 548 12 58 veya 0 553 651 48 04 üzerinden ulaşabilir, gulderencapa@capamakeup.com adresine mail gönderebilirsiniz.

Salonumuzda Profesyonel Makyaj dahil vermiş olduğumuz Kuaför Hizmetlerimiz;

  • İpek Kirpik, Manyetik Kirpik, Takma Kirpik
  • Günlük Makyaj
  • Smokey Makyaj, Hd Makyaj, 3d Makyaj, Porselen Makyaj
  • Topuz, Maşa, Fön, Kesim, Kaş ve Bıyık
  • Ağda, Epilasyon, Cilt Bakımı
  • Gelin Makyajı, Düğün Makyajı, Nişan Makyajı, Kına Makyajı, Bindallı Makyajı
  • Gelin Başı, Gelin Çiçeği, Gelin Tacı
  • Tesettürlü Gelin Makyajı, Türbanlı Gelin Makyajı, Kapalı Gelin Makyajı
  • Kaş Tasarımı, Kaş Alma, Kaş Dizaynı
  • Saç Kesimi, Boya, Röfle, Balyaj, Maske

Ve güzelliğiniz adına salonumuzda tüm kuaförlük ve makyaj hizmetlerimizi sunmaktayız.

Eğer siz de Sade gelin makyajı ve Kuaförlük hizmetlerimizden faydalanmak istiyorsanız bizleri arayabilir, fiyat, bilgi ve randevu almak için tüm sorularınızı çekinmeden öğrenebilirsiniz.

Bizi aramanızı, sade gelin makyajı hizmetimiz için; mesleğini bilen, deneyimli ve emin ellere teslim etmenizi öneriyoruz.

Güzelliğiniz Çapa Makeup İle Her Zaman Bir Adım Önde…

Randevu ve İletişim:

Adres: Atatürk Mahallesi Meriç Caddesi 30/5 Botanik Çarşı Ataşehir/İstanbul
Telefon: 0 216 548 12 58 – Gülderen ÇAPA
Mobil & Whatsapp: 0 553 651 48 04
Email: gulderencapa@capamakeup.com