Atatürk Mahallesi, Turgut Özal Blv., 34750 Ataşehir/İstanbul, Türkiye
0553 651 48 04
gulderencapa@capamakeup.com

Profesyonel Makyaj Yaptırmak İstiyorum

Profesyonel Makyaj ve Kuaför hizmetlerimizden faydalanmak ister misiniz?. Gelin makyajı, ipek kirpik, gelin başı ve profesyonel makyaj hizmetleri Ataşehir 'de!

Profesyonel Makyaj mı Yaptırmak İstiyorsunuz?

Profesyonel Makyaj Yaptırmak İstiyorum

Eğer siz de “profesyonel makyaj yaptırmak istiyorum” diyor iseniz; öyleyse profesyonel makyaj uzmanı ve makyaj sanatçımız Gülderen Çapa ile tanışın! Sinema, televizyon, tiyatro ve katolog çekimlerinde ayrıca düğün, nişan, davet, kına gecelerinizde bizlerden destek alabilirsiniz. Özel günlerinizde güzelliğinizi emin ellere teslim ederek kusursuz bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Profesyonel makyaj profesyonel kişilerce yapılmalıdır. Hizmet almak istediğiniz makyaj uzmanınızın sertifikaları, aldığı eğitim ne yazık ki yeterli değildir. Hızla gelişen teknoloji ve trendleri yakalayabilen, uzun yıllardır bu işe gönlünü adamış, yetenekli kişileri tercih etmeniz gerekmektedir.

Randevu ve İletişim:

Gülderen ÇAPA – Professional Makeup Artist


Mobil & Whatsapp:
0 553 651 48 04

 

 Nyx Profesyonel Makyaj  Sephora Profesyonel Makyaj Nars Profesyonel Makyaj HudaBeauty Profesyonel Makyaj

Kullanılan malzemeler ve teknikler güzelliğinizi ön plana çıkartmanın yanı sıra ayrıca hassas ciltlerinizi hem koruması hem de doğal görünümünüzü bozmaması gerekmektedir. Kat kat uygulamadan ziyade doğru teknikler ve profesyonel ürünler kullanılarak hem sizi hem de cildinizi koruyabilirsiniz. Herhangi bir yan etkiye maruz kalmamak için kullanılan malzemenin kalitesine ve içerdiği kimyasal maddeler hakkında bilgiyi uzmanlardan edinebilirsiniz.  Cilt yapınızdan, bulunacağınız ortama kadar tüm ayrıntılar uzmanımız tarafından belirlenmeli ve uygulanmalıdır.

Örneğin; esmer ten rengi olan kişiler için canlı renkler tercih edilmelidir. Gece ve davet makyajlarında ise kullanılan koyu renkli rujlar tercih edilerek profesyonel makyaj işleminiz gerçekleştirilmelidir. Ayrıca kalem de uygulanarak makyajınızın da konturler oluşturularak kalıcılık ve dikkat çekici bir görünüme sahip olabilirsiniz. Parfümsüz ve alkol içermeyen ürünler kullanmaya özel gösterin ve her zaman en doğal uygulamalardan yana olun. Önce cilt yapınız ve anatominiz kesinlikle incelenmelidir. Kişiye hangi renklerin uyum sağladığı, aydınlatma ve gölgelendirmeler, renklerin anlamları, yüz şekilleri, bulunduğunuz ortam tüm koşullar göz önünde bulundurularak makyaj uygulanmalıdır.

Ayrıca tesettürlü ve türbanlı müşterilerimize özel profesyonel makyaj hizmeti sunmaktayız.

Şiparişleriniz dahilinde, kişiye özel kaliteli tasarımlarımız ile Gelin Çiçeği uygulamalarımızdan da faydalanabilirsiniz.

Bize iletişim bilgilerimiz 0 216 548 12 58 veya 0 553 651 48 04 üzerinden ulaşabilir, gulderencapa@capamakeup.com adresine mail gönderebilirsiniz.

Salonumuzda, İstanbul’da Profesyonel Makyaj dahil vermiş olduğumuz Kuaför Hizmetlerimiz;

  • İpek Kirpik, Manyetik Kirpik, Takma Kirpik
  • Günlük Makyaj
  • Smokey Makyaj, Hd Makyaj, 3d Makyaj, Porselen Makyaj
  • Topuz, Maşa, Fön, Kesim, Kaş ve Bıyık
  • Ağda, Epilasyon, Cilt Bakımı
  • Gelin Makyajı, Düğün Makyajı, Nişan Makyajı, Kına Makyajı, Bindallı Makyajı
  • Gelin Başı, Gelin Çiçeği, Gelin Tacı
  • Tesettürlü Gelin Makyajı, Türbanlı Gelin Makyajı, Kapalı Gelin Makyajı
  • Kaş Tasarımı, Kaş Alma, Kaş Dizaynı
  • Saç Kesimi, Boya, Röfle, Balyaj, Maske

Ve güzelliğiniz adına salonumuzda tüm kuaförlük ve makyaj hizmetlerimizi sunmaktayız.

Eğer siz de İstanbul Profesyonel Makyaj ve Kuaförlük hizmetlerimizden faydalanmak istiyorsanız bizleri arayabilir, fiyat, bilgi ve randevu almak için tüm sorularınızı çekinmeden öğrenebilirsiniz.

Bizi aramanızı İstanbul’da Profesyonel Makyaj hizmetimiz için; mesleğini bilen, deneyimli ve emin ellere teslim etmenizi öneriyoruz.

Güzelliğiniz Çapa Makeup İle Her Zaman Bir Adım Önde…

Randevu ve İletişim:

Adres: Atatürk Mahallesi Meriç Caddesi 30/5 Botanik Çarşı Ataşehir/İstanbul
Telefon: 0 216 548 12 58 – Gülderen ÇAPA
Mobil & Whatsapp: 0 553 651 48 04
Email: gulderencapa@capamakeup.com