Atatürk Mahallesi, Turgut Özal Blv., 34750 Ataşehir/İstanbul, Türkiye
0553 651 48 04
gulderencapa@capamakeup.com

Profesyonel Makyaj Yapan Yerler

Profesyonel Makyaj ve Kuaför hizmetlerimizden faydalanmak ister misiniz?. Gelin makyajı, ipek kirpik, gelin başı ve profesyonel makyaj hizmetleri Ataşehir 'de!

Profesyonel Makyaj Yapan Yerler

Profesyonel Makyaj Yapan Yerler

Profesyonel makyaj yapan yerlerin başında şüphesiz ki akla ilk gelen yerlerin başlarında Çapa Makeup Studio geliyor. Ana merkezimiz İstanbul Ataşehir – Botanik Çarşı’da olmasına karşılık randevu ve gerekli koşullar sağlandığı taktirde Türkiye’nin her bölgesinde profesyonel makyaj hizmeti sunmaktayız. Tv studioları, oyuncular, düğün, nişan, davet ve tüm organizasyonlarınızda makyaj ve kuaför hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Yeni trendleri ve teknikleri takip edip uygulabilen, kişinin anatomisine özel tamamlayıcı seçenekler ile makyaj uzmanımız Gülderen Çapa ile birlikte profesyonel makyaj uygulama tekniklerimizden faydalanabilirsiniz. Su bazlı ürünler kullanmaktayız Kryolan, Mac,  HudaBeauty markalı ürünlerimiz ile hem cildiniz için herhangi bir sağlık riskinden uzak duracak hem de profesyonel ürünlerin farkının güzelliğinize nasıl yansıttığına sizlerde şahit olacaksınız. Yetenekli ve profesyonel eller sayesinde güzelliğinizi ön plana çıkartıyoruz.

Randevu ve İletişim:

Gülderen ÇAPA – Professional Makeup Artist


Mobil & Whatsapp:
0 553 651 48 04

 

 Nyx Profesyonel Makyaj  Sephora Profesyonel Makyaj Nars Profesyonel Makyaj HudaBeauty Profesyonel Makyaj

Kullandığımız ürünler sayesinde hem güzelliğiniz ön plana çıkacak hem de kalıcılığı artarak ter, hem, su gözyaşı, faktörlerinden etkilenmeyerek (su geçirmez waterproof) uzun süre dayanıklı ve canlı bir görünüme sahip olacaksınız. Kökenlerinin Antik Mısır’dan günümüze kadar dayanan makyaj uygulamasının asıl amacı kusurları kapatmak yerine güzelliğinizin ön plana çıkartılmasıdır.

Kullanılan sünger, kalem ve uygulanan makyaj teknikleri eğer doğru uygulanmaz ve tekniklerin dışına çıkılır ise olumsuz sonuçlar ile karşılaşmanız kaçınılmaz olacaktır. Bu yüzden profesyonel makyaj uygulamalarınızı uzmanlardan faydalanarak gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Çapa Beauty Saloon

Ayrıca tesettürlü ve türbanlı müşterilerimize özel profesyonel makyaj hizmeti sunmaktayız.

Şiparişleriniz dahilinde, kişiye özel kaliteli tasarımlarımız ile Gelin Çiçeği uygulamalarımızdan da faydalanabilirsiniz.

Bize iletişim bilgilerimiz 0 216 548 12 58 veya 0 553 651 48 04 üzerinden ulaşabilir, gulderencapa@capamakeup.com adresine mail gönderebilirsiniz.

Salonumuzda, Profesyonel Makyaj dahil vermiş olduğumuz Kuaför Hizmetlerimiz;

  • İpek Kirpik, Manyetik Kirpik, Takma Kirpik
  • Günlük Makyaj
  • Smokey Makyaj, Hd Makyaj, 3d Makyaj, Porselen Makyaj
  • Topuz, Maşa, Fön, Kesim, Kaş ve Bıyık
  • Ağda, Epilasyon, Cilt Bakımı
  • Gelin Makyajı, Düğün Makyajı, Nişan Makyajı, Kına Makyajı, Bindallı Makyajı
  • Gelin Başı, Gelin Çiçeği, Gelin Tacı
  • Tesettürlü Gelin Makyajı, Türbanlı Gelin Makyajı, Kapalı Gelin Makyajı
  • Kaş Tasarımı, Kaş Alma, Kaş Dizaynı
  • Saç Kesimi, Boya, Röfle, Balyaj, Maske

Ve güzelliğiniz adına salonumuzda tüm kuaförlük ve makyaj hizmetlerimizi sunmaktayız.

Eğer siz de İstanbul Profesyonel Makyaj ve Kuaförlük hizmetlerimizden faydalanmak istiyorsanız bizleri arayabilir, fiyat, bilgi ve randevu almak için tüm sorularınızı çekinmeden öğrenebilirsiniz.

Bizi aramanızı İstanbul’da Profesyonel Makyaj hizmetimiz için; mesleğini bilen, deneyimli ve emin ellere teslim etmenizi öneriyoruz.

Güzelliğiniz Çapa Makeup İle Her Zaman Bir Adım Önde…

Randevu ve İletişim:

Adres: Atatürk Mahallesi Meriç Caddesi 30/5 Botanik Çarşı Ataşehir/İstanbul
Telefon: 0 216 548 12 58 – Gülderen ÇAPA
Mobil & Whatsapp: 0 553 651 48 04
Email: gulderencapa@capamakeup.com