Atatürk Mahallesi, Turgut Özal Blv., 34750 Ataşehir/İstanbul, Türkiye
0553 651 48 04
gulderencapa@capamakeup.com

Profesyonel Makyaj Uzmanları

Profesyonel Makyaj ve Kuaför hizmetlerimizden faydalanmak ister misiniz?. Gelin makyajı, ipek kirpik, gelin başı ve profesyonel makyaj hizmetleri Ataşehir 'de!

Profesyonel Makyaj Uzmanları

Profesyonel Makyaj Uzmanları


Profesyonel makyaj uzmanları denildiğinde; gelin makyajı ve gelin saçı için bulabileceğiniz en doğru ve güvenilir adreslerden birisi olan Çapa Makeup Studio ’ dan destek almak istiyorsanız güvenle makyaj uzmanımız Gülderen Çapa ‘nın ellerine kendinizi bırakabilirsiniz. Saçınız ve makyaj uygulamanız ne kadar güzel ve profesyonel olursa o kadar muhteşem ve kusursuz bir görünüme sahip olabilirsiniz. Saçınız ve makyaj uygulamanıza profesyonel makyaj uzmanımız Gülderen Çapa, anatominizi ve katılacağınız davetin (ortamın) analizlerini yaptıktan sonra kullanılan uygun teknikler ve su bazlı bileşenler ile makyajınıza başlanır. Doğru ürün ve teknik kullanımı bu aşamada çok önemlidir. Makyaj sırasında uygulana teknikler sıra atlanır ya da değişikliğe uğrar ise beklediğiniz sonuçlardan çok farklı noktalarda olabilirsiniz. Yapılan aydınlatmalar, kullanılan renk tonları, gölgelendirmeler ve kontur teknikleri doğru ve düzgün uygulanmalıdır. Bu uygulamaların doğru bir biçimde yapılabilmesi için makyaj uzmanının el becerilerine, yeteneklerine ve uzun süren tecrübelerine bağlıdır.  Bu yüzden sizde profesyonel makyaj uzmanları ile birlikte çalışmak istiyorsanız size vereceği referanslarını ve tecrübelerini öğrenerek birlikte çalışmaya başlayabilirsiniz. Bilgi ya da (M.E.B) Milli Eğitim Bakanlığı, kurslardan alınan teorik eğitimler ne yazık ki profesyonel makyaj uzmanı olmak için yetersizdir. Makyaj uzmanının dinamik, yenilikleri ve trendleri takip edip adapte olabilen, tecrübeli bireyler olması gereklidir.

Randevu ve İletişim:

Gülderen ÇAPA – Professional Makeup Artist


Mobil & Whatsapp:
0 553 651 48 04

 

 Nyx Profesyonel Makyaj  Sephora Profesyonel Makyaj Nars Profesyonel Makyaj HudaBeauty Profesyonel Makyaj

Biz Çapa Makeup Studio olarak kullandığımız su bazlı içerikli ürünler ile hem sağlığınızı hem de güzelliğinizi koruyor ve ön plana çıkartıyoruz. Genel olarak Krylon, Mac, Huda Beauty ürünlerini kullanıyoruz. Randevu ve gerekli koşullar sağlanıldığı taktirde Türkiye’nin her bölgesinde hizmet vermekteyiz. Bizi instagram sayfamızadan takip etmeyi unutmayın: @capamakeup

Tüm ürünlerimiz dünya çapında makyaj uzmanları ve sanatçıları tarafından kullanılan tercig edilen ödül almış profesyonel makyaj ürünleridir.

Tesettürlü ve türbanlı müşterilerimize özel profesyonel makyaj hizmeti sunmaktayız.

Şiparişleriniz dahilinde, kişiye özel kaliteli tasarımlarımız ile Gelin Çiçeği uygulamalarımızdan da faydalanabilirsiniz.

Bize iletişim bilgilerimiz 0 216 548 12 58 veya 0 553 651 48 04 üzerinden ulaşabilir, gulderencapa@capamakeup.com adresine mail gönderebilirsiniz.

Salonumuzda Profesyonel Makyaj dahil vermiş olduğumuz Kuaför Hizmetlerimiz;

  • İpek Kirpik, Manyetik Kirpik, Takma Kirpik
  • Günlük Makyaj
  • Smokey Makyaj, Hd Makyaj, 3d Makyaj, Porselen Makyaj
  • Topuz, Maşa, Fön, Kesim, Kaş ve Bıyık
  • Ağda, Epilasyon, Cilt Bakımı
  • Gelin Makyajı, Düğün Makyajı, Nişan Makyajı, Kına Makyajı, Bindallı Makyajı
  • Gelin Başı, Gelin Çiçeği, Gelin Tacı
  • Tesettürlü Gelin Makyajı, Türbanlı Gelin Makyajı, Kapalı Gelin Makyajı
  • Kaş Tasarımı, Kaş Alma, Kaş Dizaynı
  • Saç Kesimi, Boya, Röfle, Balyaj, Maske

Ve güzelliğiniz adına salonumuzda tüm kuaförlük ve makyaj hizmetlerimizi sunmaktayız.

Eğer siz de profesyonel makyaj uzmanları ve Kuaförlük hizmetlerimizden faydalanmak istiyorsanız bizleri arayabilir, fiyat, bilgi ve randevu almak için tüm sorularınızı çekinmeden öğrenebilirsiniz.

Bizi aramanızı, profesyonel makyaj studiosu hizmetimiz için; mesleğini bilen, deneyimli ve emin ellere teslim etmenizi öneriyoruz.

Güzelliğiniz Çapa Makeup İle Her Zaman Bir Adım Önde…

Randevu ve İletişim:

Adres: Atatürk Mahallesi Meriç Caddesi 30/5 Botanik Çarşı Ataşehir/İstanbul
Telefon: 0 216 548 12 58 – Gülderen ÇAPA
Mobil & Whatsapp: 0 553 651 48 04
Email: gulderencapa@capamakeup.com