Atatürk Mahallesi, Turgut Özal Blv., 34750 Ataşehir/İstanbul, Türkiye
0553 651 48 04
gulderencapa@capamakeup.com

Profesyonel Makyaj Stüdyoları

Profesyonel Makyaj ve Kuaför hizmetlerimizden faydalanmak ister misiniz?. Gelin makyajı, ipek kirpik, gelin başı ve profesyonel makyaj hizmetleri Ataşehir 'de!

Profesyonel Makyaj Studyoları

Profesyonel Makyaj Studioları

Profesyonel Makyaj Stüdyo ’ su mu arıyorsunuz? Göz kamaştıran güzelliğinizi ortaya çıkartın. Doğal görünmeyi seviyorsan, dikkat çekmeyi seviyorsan, özel bir gün de davetliysen… Tüm organizasyon ve özel günlerinizde Çapa Makeup Studio yanınızda. Teknoloji ve değişen trendler artık makyaj sektörünü de hızlı ve dinamik bir şekilde etkilemiş durumda. Makyaj artık sadece yüz boyamadan öte bir dünyaya hizmet ediyor. Sinemadan, tiyatroya, günlük hayattan düğünlere kadar çok geniş bir alanda uygulanan makyaj doğru teknikler kullanıldığında farkınızı ön plana çıkartacaktır. Özellikle sosyal medyanın da yaygınlaşması yaygınlaşması ile hanımlar artık görünümlerine daha çok dikkat etmektedir.

Randevu ve İletişim:

Gülderen ÇAPA – Professional Makeup Artist


Mobil & Whatsapp:
0 553 651 48 04

 

 Nyx Profesyonel Makyaj  Sephora Profesyonel Makyaj Nars Profesyonel Makyaj HudaBeauty Profesyonel Makyaj

Profesyonel makyajda dikkat edilmesi gereken en önemli noktalar; cilt anatomizin doğru bir şekilde belirlenmesi ve tonunuza en uygun doğru ürünleri kullanıp, doğru teknikler uygulamaktır. Örneğin cilt tonunuz belirlendikten sonra fotoğraf çekimleriniz için mat ürünler kullanılmalıdır. Çünkü mat ürünler parlamaz ve yansıma yapmaz. Yüz şekliniz belirlendikten sonra yapılacak olan kontu ve gölgelendirmeler kusurlu bölgelerinizi, doğru bir şekilde uygulandığı taktirde arka plana itip güzelliğinizi ön plana çıkartacaktır.

Profesyonel makyajın asıl amacı kusurlarınızı gizlemek değil, güzelliğinizi ön plana çıkartmaktır. Asırlardır ilkel topluluklardan günümüze kadar bir çok farklı makyaj uygulaması hala kadınlar tarafından tercih edilmekte ve uygulanmaktadır. Fotoğraf çekimlerinde ise doğal ışık kullanımı cok önemlidir. Porselen makyaj gibi uygulamalarda ışık yansıma yapabileceği için sizi farklı gösterebilir. Makyaj sırasında kullanılan aydınlatıcıların, rimellerin pudraların ve diğer ürünlerin kaliteleri ve kimyasal yapısıda çok önemlidir. Biz Çapa Makeup Studio olarak kullandığımız su bazlı içerikli ürünler ile hem sağlığınızı hem de güzelliğinizi koruyor ve ön plana çıkartıyoruz. Genel olarak Krylon, Mac, Huda Beauty ürünlerini kullanıyoruz. Randevu ve gerekli koşullar sağlanıldığı taktirde Türkiye’nin her bölgesinde hizmet vermekteyiz. Bizi instagram sayfamızadan takip etmeyi unutmayın: @capamakeup

Tüm ürünlerimiz dünya çapında makyaj uzmanları ve sanatçıları tarafından kullanılan tercig edilen ödül almış profesyonel makyaj ürünleridir.

Tesettürlü ve türbanlı müşterilerimize özel profesyonel makyaj hizmeti sunmaktayız.

Şiparişleriniz dahilinde, kişiye özel kaliteli tasarımlarımız ile Gelin Çiçeği uygulamalarımızdan da faydalanabilirsiniz.

Bize iletişim bilgilerimiz 0 216 548 12 58 veya 0 553 651 48 04 üzerinden ulaşabilir, gulderencapa@capamakeup.com adresine mail gönderebilirsiniz.

Salonumuzda Profesyonel Makyaj dahil vermiş olduğumuz Kuaför Hizmetlerimiz;

  • İpek Kirpik, Manyetik Kirpik, Takma Kirpik
  • Günlük Makyaj
  • Smokey Makyaj, Hd Makyaj, 3d Makyaj, Porselen Makyaj
  • Topuz, Maşa, Fön, Kesim, Kaş ve Bıyık
  • Ağda, Epilasyon, Cilt Bakımı
  • Gelin Makyajı, Düğün Makyajı, Nişan Makyajı, Kına Makyajı, Bindallı Makyajı
  • Gelin Başı, Gelin Çiçeği, Gelin Tacı
  • Tesettürlü Gelin Makyajı, Türbanlı Gelin Makyajı, Kapalı Gelin Makyajı
  • Kaş Tasarımı, Kaş Alma, Kaş Dizaynı
  • Saç Kesimi, Boya, Röfle, Balyaj, Maske

Ve güzelliğiniz adına salonumuzda tüm kuaförlük ve makyaj hizmetlerimizi sunmaktayız.

Eğer siz de profesyonel makyaj studiosu ve Kuaförlük hizmetlerimizden faydalanmak istiyorsanız bizleri arayabilir, fiyat, bilgi ve randevu almak için tüm sorularınızı çekinmeden öğrenebilirsiniz.

Bizi aramanızı, profesyonel makyaj studiosu hizmetimiz için; mesleğini bilen, deneyimli ve emin ellere teslim etmenizi öneriyoruz.

Güzelliğiniz Çapa Makeup İle Her Zaman Bir Adım Önde…

Randevu ve İletişim:

Adres: Atatürk Mahallesi Meriç Caddesi 30/5 Botanik Çarşı Ataşehir/İstanbul
Telefon: 0 216 548 12 58 – Gülderen ÇAPA
Mobil & Whatsapp: 0 553 651 48 04
Email: gulderencapa@capamakeup.com