Atatürk Mahallesi, Turgut Özal Blv., 34750 Ataşehir/İstanbul, Türkiye
0553 651 48 04
gulderencapa@capamakeup.com

Profesyonel Makyaj Sanatçısı

Profesyonel Makyaj ve Kuaför hizmetlerimizden faydalanmak ister misiniz?. Gelin makyajı, ipek kirpik, gelin başı ve profesyonel makyaj hizmetleri Ataşehir 'de!

Profesyonel Makyaj Sanatçısı

Profesyonel Makyaj Sanatçısı

Profesyonel makyaj sanatçımız Gülderen Çapa ile güzelliğinizi ön plana çıkartmak ister misiniz? Kullanılan ürünlerden, cilt yapınıza ve anatominize, gideceğiniz ortama (davete) kadar tüm analizleriniz profesyonelce yapılıp size en uygun makyaj uygulamamızı gerçekleştiriyoruz.

Tiyatro, Sinema, Özel çekim ve efektler, düğün, gelin, nişan, kına ve davet organizasyonlarınızda profesyonel ve deneyimli ekibimizden destek alabilirsiniz. Günlük Makyaj uygulamarımızdan gelin makyajınıza kadar hizmet alabilirsiniz.

Sezonlara, teknolojiye ve ürün kalitesine göre sürekli değişen, yeni trendleri takip eden ve en önemlisi de makyaj uygulaması isteyen müşterilerimizin cilt anatomisine göre renk uyumu ve gölgelendirmeleri profesyonelce uygulayabilen tecrübeli makyaj sanatçıları ile birlikte çalışmanız ayrıcalığınızı ortaya koyacaktır. Genelde yazın uygulanan makyaj tekniklerinden önde gelen soft makyaj teknikleri ön plana çıkmaktadır. Gözler gölgelendirilken hafif derinlik verilmeli ve fresh bir görüntü oluşturulacak şekilde ön plana çıkartılmalıdır. Genellikle kişiler kendi kendilerine makyaj yapmaya çalışırken hatalı renk ve aydınlatmalar yüzünden istenilen görüntüden uzak bir durum ile karşılaşıyorlar. Bu yüzden En özel günlerinizde profesyonel makyaj sanatçılarından destek almak güzelliğinizi daha farkedilir ve doğru bir biçimde ortaya çıkartmanıza faydanız olacağız.  Ayrıca workshop etkinliklerimiz de katılarak günlük makyajlarınız için kendinizi geliştirebilirsiniz.

Randevu ve İletişim:

Gülderen ÇAPA – Professional Makeup Artist


Mobil & Whatsapp:
0 553 651 48 04

 

 Nyx Profesyonel Makyaj  Sephora Profesyonel Makyaj Nars Profesyonel Makyaj HudaBeauty Profesyonel Makyaj

Profesyonel makyaj sanatçısı tarafından; hijyenik ve su bazlı ürünlerin kullanılmasına ayrıca dikkat edilmelidir. İhtiyacınız olan görsel ihtiyaçlarınıza kavuşmak için iletişimin doğru kurulması, efektlerin ve tekniklerin doğru uygulanması, kullanılan ürünlerin kaliteli ve güncel olması, aydınlatma ve gölgelendirme işlemlerinin sırası ile doğru yapılması profesyonel makyaj sanatçılarının en önemli özelliklerindendir.

Tesettürlü ve türbanlı müşterilerimize özel profesyonel makyaj hizmeti sunmaktayız.

Şiparişleriniz dahilinde, kişiye özel kaliteli tasarımlarımız ile Gelin Çiçeği uygulamalarımızdan da faydalanabilirsiniz.

Bize iletişim bilgilerimiz 0 216 548 12 58 veya 0 553 651 48 04 üzerinden ulaşabilir, gulderencapa@capamakeup.com adresine mail gönderebilirsiniz.

Salonumuzda Profesyonel Makyaj dahil vermiş olduğumuz Kuaför Hizmetlerimiz;

  • İpek Kirpik, Manyetik Kirpik, Takma Kirpik
  • Günlük Makyaj
  • Smokey Makyaj, Hd Makyaj, 3d Makyaj, Porselen Makyaj
  • Topuz, Maşa, Fön, Kesim, Kaş ve Bıyık
  • Ağda, Epilasyon, Cilt Bakımı
  • Gelin Makyajı, Düğün Makyajı, Nişan Makyajı, Kına Makyajı, Bindallı Makyajı
  • Gelin Başı, Gelin Çiçeği, Gelin Tacı
  • Tesettürlü Gelin Makyajı, Türbanlı Gelin Makyajı, Kapalı Gelin Makyajı
  • Kaş Tasarımı, Kaş Alma, Kaş Dizaynı
  • Saç Kesimi, Boya, Röfle, Balyaj, Maske

Ve güzelliğiniz adına salonumuzda tüm kuaförlük ve makyaj hizmetlerimizi sunmaktayız.

Eğer siz de Profesyonel makyaj sanatçısı Gülderen Çapa’yı arıyorsanız ve Kuaförlük hizmetlerimizden faydalanmak istiyorsanız bizleri arayabilir, fiyat, bilgi ve randevu almak için tüm sorularınızı çekinmeden öğrenebilirsiniz.

Bizi aramanızı İstanbul’da Profesyonel Makyaj hizmetimiz için; mesleğini bilen, deneyimli ve emin ellere teslim etmenizi öneriyoruz.

Güzelliğiniz Çapa Makeup İle Her Zaman Bir Adım Önde…

Randevu ve İletişim:

Adres: Atatürk Mahallesi Meriç Caddesi 30/5 Botanik Çarşı Ataşehir/İstanbul
Telefon: 0 216 548 12 58 – Gülderen ÇAPA
Mobil & Whatsapp: 0 553 651 48 04
Email: gulderencapa@capamakeup.com