Atatürk Mahallesi, Turgut Özal Blv., 34750 Ataşehir/İstanbul, Türkiye
0553 651 48 04
gulderencapa@capamakeup.com

Profesyonel Makyaj İstanbul

Profesyonel Makyaj ve Kuaför hizmetlerimizden faydalanmak ister misiniz?. Gelin makyajı, ipek kirpik, gelin başı ve profesyonel makyaj hizmetleri Ataşehir 'de!

Profesyonel Makyaj İstanbul

Ataşehir-Profesyonel-Makyaj-Çapa Makeup

İstanbul’da profesyonel makyaj hizmetlerimizden faydalanmak ister misiniz? Harika bir görünüme kavuşmak ve kendinizi iyi hissetmek; estetik haricinde psikolojik olarakta olumlu olarak ruhunuza şüphesiz ki yansıyor. Profesyonel makyaj her zaman aralığında güzellik kriterlerinin vazgeçilmez bir parçasıdır. İlkel yağmur ormanları kabilelerinden modanın kalbi Milano’ya kadar makyaj, güzelliği ön plana çıkartmak için her çağda vazgeçilmez bir uygulamadır.

Profesyonel makyaj uzmanı ve sanatçımız Gülderen Çapa’nın İstanbul’da ve Türkiye’nin her bölgesinde sunduğu makyaj hizmetlerimiz ile güzelliğinizi ön plana çıkartarak dikkatleri üzerinize toplayabilirsiniz.

Randevu ve İletişim:

Gülderen ÇAPA – Professional Makeup Artist


Mobil & Whatsapp:
0 553 651 48 04

 

 Nyx Profesyonel Makyaj  Sephora Profesyonel Makyaj Nars Profesyonel Makyaj HudaBeauty Profesyonel Makyaj

Sürekli olarak değişen makyaj modası ve trendler gelişen teknolojiler sayesinde bir hayli hız kazanmaktadır. Hal böyle olunca artık ürün çeşitliği ve etkileri de çoğalmaktadır. Eskisi gibi sadece yüzünüzü boyama devri geride kalmış bulunmakta ve uçsuz bucaksız bir dünyaya kapı açılmaktadır. İnternet ve iletişimin gelişmesi sayesinde her kullanıcıya bu teknik ve bilgiler ulaşsa da uygulama aşamasında sorunlar yaşanmaktadır. Yanlış kullanılan ürünler ve teknikler beklentilerinizin dışarısına çıkıp sizleri kötü bir görünüme sokabilir. Profesyonel makyaj’ın asıl amacı ve hedefi; kusurları kapatmaktan ziyade yüzünüzün güzelliğini doğru bir şekilde ön plana çıkartmaktır. Cilt tipiniz kesinlikle uzmanlar tarafından incelenmeli ve doğru bir şekilde belirlenmelidir. Yüz ifadeniz, mimikleriniz ve yüz şekliniz dikkate alınarak anatominiz belirlendikten sonra uygulamaların sırası ile gerçekleştirilmeli ve gölgeler de doğru bir şekilde yapılmalıdır.

Ayrıca tesettürlü ve türbanlı müşterilerimize özel İstanbul’da profesyonel makyaj hizmeti sunmaktayız.

Göz anatominiz, göz yapınız, ten renginiz ve göz renginiz gibi kriterleri kontrol ederek gölgelendirme ve aydınlatma uygulamaları gerçekleştirilmelidir. Ayrıca kullanılan ürün kalitesi de sağlığınızı korumak için oldukça önem taşımaktadır.

Şiparişleriniz dahilinde, kişiye özel kaliteli tasarımlarımız ile Gelin Çiçeği uygulamalarımızdan da faydalanabilirsiniz.

Bize iletişim bilgilerimiz 0 216 548 12 58 veya 0 553 651 48 04 üzerinden ulaşabilir, gulderencapa@capamakeup.com adresine mail gönderebilirsiniz.

Salonumuzda, İstanbul’da Profesyonel Makyaj dahil vermiş olduğumuz Kuaför Hizmetlerimiz;

  • İpek Kirpik, Manyetik Kirpik, Takma Kirpik
  • Günlük Makyaj
  • Smokey Makyaj, Hd Makyaj, 3d Makyaj, Porselen Makyaj
  • Topuz, Maşa, Fön, Kesim, Kaş ve Bıyık
  • Ağda, Epilasyon, Cilt Bakımı
  • Gelin Makyajı, Düğün Makyajı, Nişan Makyajı, Kına Makyajı, Bindallı Makyajı
  • Gelin Başı, Gelin Çiçeği, Gelin Tacı
  • Tesettürlü Gelin Makyajı, Türbanlı Gelin Makyajı, Kapalı Gelin Makyajı
  • Kaş Tasarımı, Kaş Alma, Kaş Dizaynı
  • Saç Kesimi, Boya, Röfle, Balyaj, Maske

Ve güzelliğiniz adına salonumuzda tüm kuaförlük ve makyaj hizmetlerimizi sunmaktayız.

Eğer siz de İstanbul’da profesyonel makyaj ve Kuaförlük hizmetlerimizden faydalanmak istiyorsanız bizleri arayabilir, fiyat, bilgi ve randevu almak için tüm sorularınızı çekinmeden öğrenebilirsiniz.

Bizi aramanızı İstanbul’da Profesyonel Makyaj hizmetimiz için; mesleğini bilen, deneyimli ve emin ellere teslim etmenizi öneriyoruz.

Güzelliğiniz Çapa Makeup İle Her Zaman Bir Adım Önde…

Randevu ve İletişim:

Adres: Atatürk Mahallesi Meriç Caddesi 30/5 Botanik Çarşı Ataşehir/İstanbul
Telefon: 0 216 548 12 58 – Gülderen ÇAPA
Mobil & Whatsapp: 0 553 651 48 04
Email: gulderencapa@capamakeup.com