Atatürk Mahallesi, Turgut Özal Blv., 34750 Ataşehir/İstanbul, Türkiye
0553 651 48 04
gulderencapa@capamakeup.com

Profesyonel Göz Makyajı

Profesyonel Makyaj ve Kuaför hizmetlerimizden faydalanmak ister misiniz?. Gelin makyajı, ipek kirpik, gelin başı ve profesyonel makyaj hizmetleri Ataşehir 'de!

Profesyonel Göz Makyajı

Profesyonel Göz Makyajı

Özel günlerinizde profesyonel göz makyajı hizmetlerimizden faydalanmak ister misiniz?

Gözlerinizin güzelliğinizi ön plana çıkartıp daha fazla dikkat çekebilmeniz için profesyonel makyaj sanatçımız Gülderen Çapa ile birlikte çalışmak ister misiniz?

Göz makyajı yapılırken renk bütünlüğünü ve kalıcılığı korumak çok önemlidir. Profesyonelce yapılan baz uygulamamız makyaj kalıcılığınızı arttırarak kusursuz bir görünüme kavuşur.Aydınlatma yapılırken kullandığımız profesyonel ürünlerimiz ile göz çevrenize küçük dokunuşlar ile uygulanarak bakışlarınıza aydınlık katıyoruz.  Profesyonel göz makyajı uygulanırken kullanılan ürünlerinin sıralaması ve kalitesi oldukça önemlidir ve bu sıra değiştirilmeden uygulama gerçekleştirilmelidir.Kusursuz ve mükemmel bir profesyonel göz makyajı için kesinlikle uzmanlardan destek almanız gerekmektedir. Aksi taktirde yanlış veya istemediğiniz görüntü sonuçları ile karşılaşabilirsiniz. Çapa Makeup Ailesi olarak tüm özel günleriniz için profesyonel göz makyajı hizmeti sunuyoruz. Tüm gözler üzerinizde olacak. Maskara ile kirpiklerinize kirpik uzatma tekniği kullanılarak uygulandıktan soran bir tek hamlede kirpikleriniz doğal görünümünü bozmayacak şekilde uzatmış ve dolgunlaşmış sonra farkı hissedeceksiniz.

Randevu ve İletişim:

Gülderen ÇAPA – Professional Makeup Artist


Mobil & Whatsapp:
0 553 651 48 04

 

 Nyx Profesyonel Makyaj  Sephora Profesyonel Makyaj Nars Profesyonel Makyaj HudaBeauty Profesyonel Makyaj

Profesyonel göz makyajınızı ayrıca isteğinize göre ipek kirpik veya takma – manyetik kirpikler ile tamamlayıp son profesyonel dokunuşu gerçekleştirerek güzelliğinize güzellik katıyoruz.

Ayrıca tesettürlü ve türbanlı müşterilerimize özel profesyonel göz makyajı hizmeti sunmaktayız.

Göz anatominiz, göz yapınız, ten renginiz ve göz renginiz gibi kriterleri kontrol ederek gölgelendirme ve aydınlatma uygulamaları gerçekleştirilmelidir. Ayrıca kullanılan ürün kalitesi de sağlığınızı korumak için oldukça önem taşımaktadır.

Şiparişleriniz dahilinde, kişiye özel kaliteli tasarımlarımız ile Gelin Çiçeği uygulamalarımızdan da faydalanabilirsiniz.

Bize iletişim bilgilerimiz 0 216 548 12 58 veya 0 553 651 48 04 üzerinden ulaşabilir, gulderencapa@capamakeup.com adresine mail gönderebilirsiniz.

Salonumuzda, Profesyonel Makyaj dahil vermiş olduğumuz Kuaför Hizmetlerimiz;

 • Ataşehir Profesyonel Makyaj
 • İpek Kirpik, Manyetik Kirpik, Takma Kirpik
 • Günlük Makyaj
 • Smokey Makyaj, Hd Makyaj, 3d Makyaj, Porselen Makyaj
 • Topuz, Maşa, Fön, Kesim, Kaş ve Bıyık
 • Ağda, Epilasyon, Cilt Bakımı
 • Gelin Makyajı, Düğün Makyajı, Nişan Makyajı, Kına Makyajı, Bindallı Makyajı
 • Gelin Başı, Gelin Çiçeği, Gelin Tacı
 • Tesettürlü Gelin Makyajı, Türbanlı Gelin Makyajı, Kapalı Gelin Makyajı
 • Kaş Tasarımı, Kaş Alma, Kaş Dizaynı
 • Saç Kesimi, Boya, Röfle, Balyaj, Maske

Ve güzelliğiniz adına salonumuzda tüm kuaförlük ve makyaj hizmetlerimizi sunmaktayız.

Eğer sizde Ataşehir Profesyonel Göz Makyajı ve Kuaförlük hizmetlerimizden faydalanmak istiyorsanız bizleri arayabilir; fiyat, bilgi ve randevu almak için tüm sorularınızı çekinmeden öğrenebilirsiniz.

Bizi aramanızı ve Ataşehir profesyonel göz makyajı hizmetimiz için; mesleğini bilen, deneyimli ve emin ellere teslim etmenizi öneriyoruz.

Güzelliğiniz Çapa Makeup İle Her Zaman Bir Adım Önde…

Randevu ve İletişim:

Adres: Atatürk Mahallesi Meriç Caddesi 30/5 Botanik Çarşı Ataşehir/İstanbul

Telefon: 0 216 548 12 58 – Gülderen ÇAPA

Mobil & Whatsapp: 0 553 651 48 04

Email: gulderencapa@capamakeup.com