Atatürk Mahallesi, Turgut Özal Blv., 34750 Ataşehir/İstanbul, Türkiye
0553 651 48 04
gulderencapa@capamakeup.com

Profesyonel Gelin Makyajı

Profesyonel Makyaj ve Kuaför hizmetlerimizden faydalanmak ister misiniz?. Gelin makyajı, ipek kirpik, gelin başı ve profesyonel makyaj hizmetleri Ataşehir 'de!

Profesyonel Gelin Makyajı

Profesyonel Gelin Makyajı

Profesyonel gelin makyajı Çapa Makeup Stüdyo’da! En özel gününüzde; profesyonel gelin makyajı hizmetlerimizden faydalanmak için randevu almayı unutmayın. Profesyonel makyaj yaptırırken dikkat etmeniz gereken önemli konular vardır; kozmetik ürünlerine karşı alerjinizin olup olmadı bilmeniz, hizmet almak istediğiniz makyaj uzmanının almış olduğu eğitim ve sertifakanın yanı sıra yeteneklerine ve tecrüblelerine de bakılmalıdır. Ayrıca kullanılan ürünlerin kalitesin kontrol edilmesi ve hijyenik bir ortamda makyaj uygulamanızın yapılmasına dikkat edilmelidir. Makyajınız doğru teknikler ve doğru eller ile gerçekleştirilmelidir. Aksi taktirde uygulanan yanlış teknikler; sizleri bu özel gününüzde istenmeyen sonuçlar ile karşılaşabilirsiniz. Bir diğer önemli nokta ise makyajın tarihçesine bakacak olur isek yüzyıllardır kullanılan bir uygulamadır. İlkel kabilelerde yaşayan toplumlardan günümüze kadar, kadınlarımız güzelliklerini ön plana çıkartmak için çeşitli teknikler kullarak, güzelliklerini ön plana çıkartma için makyaj uygulamasını gerçekleştirmektedir.

Profesyonel gelin makyajı hizmeti almadan en geç 1 (bir) hafta önce cilt bakımı yaptırmanız veya yapmanız makyajınızın daha etkili olabilmesi için çok önemlidir. Ayrıca makyaj uzmanınız randevu sırasında ve makyaj uygulamasına başlamadan önce, anatominizi (ten renginiz, yüz ve kemik yapınız), tarzınızı, düğününüz ve fotoğraf çekimi yapılacağı ortamın özelliklerini, yaşınızı detaylı olarak analiz edip size en uygun makyaj tekniklerini uygulaması gerekmektedir.

Tesettürlü ve türbanlı müşterilerimize özel de profesyonel makyaj hizmeti sunuyoruz.
Referanslarımız ve örnek uygulamalarımız için bizi instagram sayfamızdan takip edebilirsiniz; @capamakeup
Çapa Makeup Studio olarak kullandığımız ürünler ile hem sağlığınızı hem de güzelliğinizi koruyor ve ön plana çıkartıyoruz. Krylon, Mac, Huda Beauty, Nyx ve bir çok dünyaca ünlü markanın ürünleri ile hizmetlerimizi gerçekleştiriyoruz.

Randevu ve İletişim:

Gülderen ÇAPA – Professional Makeup Artist

(Randevu İçin Tıklayınız)


Mobil & Whatsapp:
0 553 651 48 04

 Nyx Profesyonel Makyaj  Sephora Profesyonel Makyaj Nars Profesyonel Makyaj HudaBeauty Profesyonel Makyaj

Bize iletişim bilgilerimiz  0 553 651 48 04 üzerinden ulaşabilir, gulderencapa@capamakeup.com adresine mail gönderebilirsiniz.

Salonumuzda Profesyonel Bindallı Makyajı dahil vermiş olduğumuz Kuaför Hizmetlerimiz;

 • İpek Kirpik, Manyetik Kirpik, Takma Kirpik
 • Günlük Makyaj
 • Moda, Televizyon, Sinema Çekimleri Makyajı
 • Smokey Makyaj, Hd Makyaj, 3d Makyaj, Porselen Makyaj
 • Topuz, Maşa, Fön, Kesim, Kaş ve Bıyık
 • Ağda, Epilasyon, Cilt Bakımı
 • Gelin Makyajı, Düğün Makyajı, Nişan Makyajı, Kına Makyajı, Bindallı Makyajı
 • Gelin Başı, Gelin Çiçeği, Gelin Tacı
 • Tesettürlü Gelin Makyajı, Türbanlı Gelin Makyajı, Kapalı Gelin Makyajı
 • Kaş Tasarımı, Kaş Alma, Kaş Dizaynı
 • Saç Kesimi, Boya, Röfle, Balyaj, Maske

Eğer siz de Profesyonel Gelin Makyajı ve Kuaförlük hizmetlerimizden faydalanmak istiyorsanız bizleri arayabilir, fiyat, bilgi ve randevu almak için tüm sorularınızı çekinmeden öğrenebilirsiniz.
Bizi aramanızı, profesyonel makyaj hizmetlerimiz için; mesleğini bilen, deneyimli ve emin ellere teslim etmenizi öneriyoruz.

Güzelliğiniz Çapa Makeup İle Her Zaman Bir Adım Önde…

Randevu ve İletişim:

Adres: Atatürk Mahallesi Meriç Caddesi 30/5 Botanik Çarşı Ataşehir/İstanbul
Telefon: 0 216 548 12 58 – Gülderen ÇAPA
Mobil & Whatsapp: 0 553 651 48 04
Email: gulderencapa@capamakeup.com