Atatürk Mahallesi, Turgut Özal Blv., 34750 Ataşehir/İstanbul, Türkiye
0553 651 48 04
gulderencapa@capamakeup.com

Profesyonel Düğün Makyajı

Profesyonel Makyaj ve Kuaför hizmetlerimizden faydalanmak ister misiniz?. Gelin makyajı, ipek kirpik, gelin başı ve profesyonel makyaj hizmetleri Ataşehir 'de!

Profesyonel Düğün Makyajı

Kumral Gelin Makyajı

Düğün sezonu yaklaşıyor! 2019’da da daha önceki sezonlardaki gibi sade makyaj modelleri hala tercih edilmektedir. Düğün ve özel günlerde en çok tercih edilen bu makyaj türü, sağlıklı ve canlı bir görünüm için ağır makyajların yerini almıştır. Profesyonel düğün makyajında en önemli uygulamalarda biri aydınlatıcılardır. Tercih etmiş olduğunuz aydınlatıcılar güzelliğinizi ön plana çıkartıp göz alıcı bir görünüme kavuşmanızı sağlayacaktır.  Dudaklarda parlak tonlar tercih edilmektedir. Sağlıklı ve ışıl ışıl bir görünüm için profesyonel doğal makyaj uygulamarını tercih edebilirsiniz.Düğün’ünüz için profesyonel doğan makyaj krem yapıdaki makyaj ürünleri kullanılır ve pudra ürünlere göre daha kalıcı ve kusursuz bir görünüme sahip olabilirsiniz. Makyaj’da unutulmaması gereken en önemli noktalardan biri de profesyonel makyajın kusurlarınızı gizlemek yerine güzelliğinizi ön plana çıkarmaktır. Bu yüzden bu özel gününüzde profesyonel makyaj sanatçılarından destek almanız sizi en iyi sonuca ulaştıracaktır.

Randevu ve İletişim:

Gülderen ÇAPA – Professional Makeup Artist


Mobil & Whatsapp:
0 553 651 48 04

 

 Nyx Profesyonel Makyaj  Sephora Profesyonel Makyaj Nars Profesyonel Makyaj HudaBeauty Profesyonel Makyaj

Makyajınız ve saçını ne kadar profesyonel bir biçimde uygulanır ise kusursuz bir görünüme kavuşmanız o kadar yüksek olacaktır. Seçim yapmış olduğunuz gelinliğiniz; saçınız ve makyajınız ne kadar doğru bir şekilde uygulanır ve uyumlu olur ise tüm güzelliğiniz ön planda olacaktır. Yanlış uygulanan makyaj  ve teknikleri gelinliğinizin de arka planda olmasına neden olabilir. Profesyonel düğün makyajı uygulaması hizmeti veren profesyonel makyaj sanatçısı Gülderen Çapa ile özel gününüzde ışıl ışıl ve  kusursuz bir görünüme sahip olabilmek için bizden yardım alabilirsiniz. Gülderen Çapa tarzınız ve anatominize göre size en uygun makyaj uygulamalarını gerçekleştirerek güzelliğinizi ön plana cıkartıyor. Ayrıca talep edildiği taktirde yerinde hizmet uygulamızı da tercih edebilirsiniz.

Profesyonel düğün makyajınız uygulanırken tüm günün zorluklarına dayanabilen ve kalıcılığını koruyabilen suya dayanıklı rimeller, eyeliner ve kalemler kullanılmaktadır.

Biz Çapa Makeup Studio olarak kullandığımız su bazlı içerikli ürünler ile hem sağlığınızı hem de güzelliğinizi koruyor ve ön plana çıkartıyoruz. Genel olarak Krylon, Mac, Huda Beauty ürünlerini kullanıyoruz. Randevu ve gerekli koşullar sağlanıldığı taktirde Türkiye’nin her bölgesinde hizmet vermekteyiz.

Bizi instagram sayfamızadan takip etmeyi unutmayın: @capamakeup

Tüm ürünlerimiz dünya çapında makyaj uzmanları ve sanatçıları tarafından kullanılan tercih, edilen ödül almış profesyonel makyaj ürünleridir.

Tesettürlü ve türbanlı müşterilerimize özel profesyonel makyaj hizmeti sunmaktayız.

Şiparişleriniz dahilinde, kişiye özel kaliteli tasarımlarımız ile Gelin Çiçeği uygulamalarımızdan da faydalanabilirsiniz.

Bize iletişim bilgilerimiz 0 216 548 12 58 veya 0 553 651 48 04 üzerinden ulaşabilir, gulderencapa@capamakeup.com adresine mail gönderebilirsiniz.

Salonumuzda Gelin Makyajı dahil vermiş olduğumuz Kuaför Hizmetlerimiz;

  • İpek Kirpik, Manyetik Kirpik, Takma Kirpik
  • Günlük Makyaj
  • Smokey Makyaj, Hd Makyaj, 3d Makyaj, Porselen Makyaj
  • Topuz, Maşa, Fön, Kesim, Kaş ve Bıyık
  • Ağda, Epilasyon, Cilt Bakımı
  • Gelin Makyajı, Düğün Makyajı, Nişan Makyajı, Kına Makyajı, Bindallı Makyajı
  • Gelin Başı, Gelin Çiçeği, Gelin Tacı
  • Tesettürlü Gelin Makyajı, Türbanlı Gelin Makyajı, Kapalı Gelin Makyajı
  • Kaş Tasarımı, Kaş Alma, Kaş Dizaynı
  • Saç Kesimi, Boya, Röfle, Balyaj, Maske

Ve güzelliğiniz adına salonumuzda tüm kuaförlük ve makyaj hizmetlerimizi sunmaktayız.

Eğer siz de profesyonel düğün makyajı ve Kuaförlük hizmetlerimizden faydalanmak istiyorsanız bizleri arayabilir, fiyat, bilgi ve randevu almak için tüm sorularınızı çekinmeden öğrenebilirsiniz.

Bizi aramanızı, Gelin Makyajı hizmetimiz için; mesleğini bilen, deneyimli ve emin ellere teslim etmenizi öneriyoruz.

Güzelliğiniz Çapa Makeup İle Her Zaman Bir Adım Önde…

Randevu ve İletişim:

Adres: Atatürk Mahallesi Meriç Caddesi 30/5 Botanik Çarşı Ataşehir/İstanbul
Telefon: 0 216 548 12 58 – Gülderen ÇAPA
Mobil & Whatsapp: 0 553 651 48 04
Email: gulderencapa@capamakeup.com