Atatürk Mahallesi, Turgut Özal Blv., 34750 Ataşehir/İstanbul, Türkiye
0553 651 48 04
gulderencapa@capamakeup.com

Porselen Makyaj

Profesyonel Makyaj ve Kuaför hizmetlerimizden faydalanmak ister misiniz?. Gelin makyajı, ipek kirpik, gelin başı ve profesyonel makyaj hizmetleri Ataşehir 'de!

Porselen Makyaj

 

Porselen makyaj nedir, nasıl yapılır? Tüm yanıtları ile Çapa Makeup ‘da!

Doğru malzemeler ve ürünler ile kusursuz bir görünüme kavuşmanın en etkili yollarından biri de porselen makyaj. Bu makyaj türü ile cildiniz tıpkı porselen bebekler gibi, kusursuz ve pürüssüz bir görünüme porselen makyaj tekniği ile mümkün kılınabilir. Tüm organizasyon ve davetlerinizde bu makyaj türünü uygulayıp güzelliğinizi ön plana cıkartabilirsiniz. Cilt lekeleri, sivilceler ve farklı cilt problemlerinizi gizlemek amacı ile de bu makyaj türü uygulanabilir. Genel olarak televizyon ve sinema bir çok ünlü porselen makyaj tekniğinden faydalanır. Ayrıca fotoğraf çekimlerinde de oldukça başarılı sonuçlar ortaya koymaktadır. Porselen makyaj uygulanırken aynı zamanda takma – ipek kirpiklerden de faydalanıp, gözlerinizin ön plana cıkartılması için kaliteli bir maskara, eyeliner kullanılmalıdır. Kullanılan makyaj bazlarının kalitesi burada çok önemlidir. Capa Makeup; profesyonel makyaj uygulamalarımızda olarak Mac, Kryolan, HudaBeauty ve bir çok profesyonel markalı makyaj ürünlerini tercih etmekteyiz.

Porselen makyajınızı kusursuz bir görünüme sahip olması için makyajınızı yaptırmadan önce cilt bakımı yaptırmanızı da öneriyoruz. Gözenekleriniz temizliği ve nemlendirilmesi; bu makyaj türü yoğun oldugundan dolayı hem makyaj öncesi görünüm için hem de makyaj sonrası önemlidir.

Randevu ve İletişim:

Gülderen ÇAPA – Professional Makeup Artist


Mobil & Whatsapp:
0 553 651 48 04

 

 Nyx Profesyonel Makyaj  Sephora Profesyonel Makyaj Nars Profesyonel Makyaj HudaBeauty Profesyonel Makyaj

Genellikle gece davetlerinde ve organizasyonlarında, tercih edilen bir makyaj türüdür.

Kusursuz fotoğraflar, selfiler, videolar da bebeksi bir görünüme sahip olabilirsiniz. Su geçirmez makyaj sabitleyici spreyler ve makyaj malzemelerimiz ile kalıcılığını arttırıp uzun gün boyu gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.
Profesyonel makyaj yapılırken tarzınıza, isteklerinize yüz hatlarını ve cilt yapınıza göre tercihler yapıyoruz.

Gözlerinizin ön planda olduğu ya da dudaklarınız ön planda olduğu bir görünüme tercihinize göre sahip olabilirsiniz.
Tüm oryanizasyonlarınızda porselen makyaj hizmetlerimizden yararlanmanız için sizleri Çapa Beauty Saloon’a bekliyoruz.

Eğer sizde Ataşehir Porselen Makyaj ve Kuaförlük hizmetlerimizden faylanmak istiyorsanız bizleri arayabilir, fiyat, bilgi ve randevu almak için tüm sorularınızı çekinmeden öğrenebilirsiniz.

Bizi aramanızı ve Ataşehir porselen makyaj hizmetimiz için; mesleğini bilen, deneyimli ve kendinizi emin ellere teslim etmenizi öneriyoruz.

Güzelliğiniz Çapa Makeup İle Her Zaman Bir Adım Önde…

Randevu ve İletişim:

Adres: Atatürk Mahallesi Meriç Caddesi 30/5 Botanik Çarşı Ataşehir/İstanbul
Telefon: 0 216 548 12 58 – Gülderen ÇAPA
Mobil & Whatsapp: 0 553 651 48 04
Email: gulderencapa@capamakeup.com