Atatürk Mahallesi, Turgut Özal Blv., 34750 Ataşehir/İstanbul, Türkiye
0553 651 48 04
gulderencapa@capamakeup.com

Metropol İstanbul Profesyonel Makyaj

Profesyonel Makyaj ve Kuaför hizmetlerimizden faydalanmak ister misiniz?. Gelin makyajı, ipek kirpik, gelin başı ve profesyonel makyaj hizmetleri Ataşehir 'de!

Metropol İstanbul Profesyonel Makyaj


Metropol İstanbul Profesyonel Makyaj
Metropol İstanbul’da profesyonel makyaj hizmetlerimizden faydalanmak için Çapa Makeup Studio’dan randevu almayı unutmayın. Düğün, nişan, davet, kına ve tüm organizasyonlarınızda Profesyonel Makyaj Sanatçımız Gülderen Çapa ile güzelliğiniz her zaman bir adım önde…
Referanslarımız ve örnek uygulamarınız için bizi instagram sayfamızdan takip edebilirsiniz: @capamakeup

Profesyonel makyaj uygulaması yaptırmadan ve yapmadan önce cilt bakımı uygulaması oldukça önemlidir. Cildinizin arındırılmış olması hem makyajınızın kalıcılıgını arttıracak hem de temizlenen gözeneklere kullanılan ürünler daha çok tutunabildigi için makyaj uygulamanızın kalıcılığı ve sabitliği oldukça artacaktır. Ayrıca unutulmamalıdır ki; makyaj uygulaması kusurları kapatmak için değil, güzelliği ön plana çıkartmak için yapılan bir uygulamadır. Makyaj hizmeti almadan önce mutlaka randevu sırasında veya studio’muza geldiğinizde ; bulunacağınız ortamın (düğün, nişan, davet, özel gün…) atmosferi ve yapısı, (açık alan, otel, salon, konser) kıyafetinizin detayları, tarzınız ve anatomik yapınız detaylı olarak bildirilmesi gereklidir. Makyajınız; ürün kalitesinin ve profesyonel makyözünüzün tecrübeleri haricinde bu bilgiler ışığında, doğru teknikler ile uygulanır ise makyajınız bir o kadar kusursuz bir görünüme sahip olacaktır. Çapa Makeup Studio olarak hem sağlığınız hem de güzelliğiniz için dünyaca ünlü markaların makyaj ürünleri ile birlikte çalışıyoruz. Ürün kalitesi; hem sağlığınız hem de makyajınızın kalıcılığı ve sabitliği için en önemli konuların başında gelmektedir. Ayrıca ürünlerin içerdiği etken maddelere de dikkat edilmesi gerekmektedir. Çapa Makeup Studio olarak tüm zor koşullarda makyajınızın kalıcığını ve sabitliğini uzun süre koruyabilen water proof (su geçirmez) ürünler kullanıyoruz. Tüm ürünlerimiz dünya çapında makyaj uzmanları ve sanatçıları tarafından kullanılan tercih edilen ödül almış profesyonel makyaj ürünleridir.

Çapa Makeup Studio’da özel günlerinizde, sahne sanatları (tiyatro, sinema, bale, opera…) ve tüm davetlerinize özel profesyonel makyaj hizmeti alabilirsiniz.
Tesettürlü ve türbanlı müşterilerimize özel profesyonel hizmeti sunmaktayız.
Tercihleriniz dahilinde diğer hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz;

Referanslarımız ve örnek uygulamalarımız için bizi instagram sayfamız üzerinden takip edebilirsiniz:
Gülderen ÇAPA – Professional Makeup Artist
Instagram: @capamakeup

M.A.C, SephoraKryolan, Huda Beauty, NYX ve bir çok dünyaca ünlü markanın ürünleri ile hizmetlerimizi gerçekleştiriyoruz. Metropol İstanbul’da Profesyonel Makyaj hizmetlerimizden faydalanmak istiyorsanız randevu almayı unutmayın.

Randevu ve İletişim:

Gülderen ÇAPA – Professional Makeup Artist

(Randevu İçin Tıklayınız)


Mobil & Whatsapp:
0 553 651 48 04

 

 Nyx Profesyonel Makyaj  Sephora Profesyonel Makyaj Nars Profesyonel Makyaj HudaBeauty Profesyonel Makyaj

Bize iletişim bilgilerimiz 0 553 651 48 04 üzerinden ulaşabilir, gulderencapa@capamakeup.com adresine mail gönderebilirsiniz.

Siz de Metropol İstanbul’da Profesyonel Makyaj hizmetlerimizden faydalanmak istiyorsanız bizleri arayabilir, fiyat, bilgi ve randevu almak için tüm sorularınızı çekinmeden öğrenebilirsiniz.
Bizi aramanızı, makyaj hizmetlerimiz için; mesleğini bilen, deneyimli ve emin ellere teslim etmenizi öneriyoruz.

Güzelliğiniz Çapa Makeup İle Her Zaman Bir Adım Önde…

Randevu ve İletişim:

Adres: Atatürk Mahallesi, Turgut Özal Blv., 34750 Ataşehir/İstanbul, Türkiye
Pro Makeup Artist: Gülderen ÇAPA
Mobil & Whatsapp: 0 553 651 48 04
Email: gulderencapa@capamakeup.com