Atatürk Mahallesi, Turgut Özal Blv., 34750 Ataşehir/İstanbul, Türkiye
0553 651 48 04
gulderencapa@capamakeup.com

Mac Ürünleri İle Makyaj

Profesyonel Makyaj ve Kuaför hizmetlerimizden faydalanmak ister misiniz?. Gelin makyajı, ipek kirpik, gelin başı ve profesyonel makyaj hizmetleri Ataşehir 'de!

Mac Ürünleri İle Makyaj

Mac Ürünleri İle Makyaj

Mac ürünleri ile makyaj hizmetlerimizden faydalanmak ister misiniz? Profesyonel makyaj hizmetlerimizden faydalanmak ve detaylı bilgi almak için Çapa Makeup Stüdyo’yu hemen arayın!
Hem profesyonel hem de günlük kullanımlar için üretilmiş, dünyaca ünlü bilinen popüler markalar arasında, kuşkusuz ilk sıraları çeken bir makeup cosmetic firması olan M.A.C Cosmetics ürünleri ile; tüm özel günlerinizde, davetlerinizde, sinema ve tüm kamera önü faliyetlerinizde, gün boyu kalıcılık ve sabitliğin keyfini yaşayarak, güzelliğinizi ön plana çıkartacaksınız.

Profesyonel makyaj yaptırmak veya yapmak istiyorsanız, her ne kadar makyajınızı doğru teknikler kullanarak yaptırmış ya da yapmış olsanız dahi, ürün kalitesi de oldukça önemlidir. Şayet “Kaliteli Ürünler” tanımını açacak olur isek; içermiş olduğu etken maddeler ile sağlığınız için tehdit oluşturmayan, tüm gün tüm koşullara dayanıklı kalıcı ve sabit kalabilen, topaklanma yapmayan, seçmiş olduğunuz katalog rengine en yakın olabilen ürünler tercih edilmelidir. Profesyonel makyaj için ürünün popülerliğinden ziyade bu kriterlere dikkat edilmesi, hem profesyonel makyaj sanatçıları, hem de makyajını kendi uygulamak isteyen kullanıcılar için gerekmektedir. Eğer siz de Mac ürünleri ile makyaj hizmetlerimizden faydalanmak istiyor iseniz randevu almayı unutmayın.

Profesyonel Makyaj Sanatçısı Gülderen Çapa ile; düğün, nişan, davet, festivaller, sinema ve televizyon çekimleri ve tüm organizasyonlarınıza özel, Türkiye’nin her bölgesinde; profesyonel makyaj hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. ProMakeup Artist Gülderen ÇAPA; makyaj hizmeti almadan önce cilt bakımı yaptırmanızı veya yapmanızı öneriyor. Arındırılmış, temizlenmiş ve nemlendirilmiş bir cilde uygulanan makyaj uygulanmasında; kullanılan ürünlerin daha çok yüzey alanına tutunabildiği için ürünlerin kapatıcı özelliği, kalıcılığı – sabitliği artarak, güzelliğinizin en başarılı sonuçlar ile öne çıkmasında oldukça etkili sonuçlar yaratmaktadır. Unutulmamalıdır ki makyaj; kusurlarınızı kapatmak için değil güzelliğinizi ön plana çıkartan bir uygulamadır. Makyajınız gerek günlük, gerek özel günlerinizde doğru teknikler ve doğru ürünler belirlenerek uygulanmasının yanı sıra, bu bakış açısı ile gerçekleştirilmelidir. Yanlış ürünler ve yanlış teknikler uygulanarak gerçekleştirilen her makyaj uygulaması sizi istenmeyen sonuçlar ile karşılaştırabilir. Her yapılan makyaj kişiye özgün ve özeldir.

Tesettürlü ve türbanlı müşterilerimize özel profesyonel hizmeti sunmaktayız.
Tercihleriniz dahilinde diğer hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz;

Referanslarımız ve örnek uygulamalarımız için bizi instagram sayfamız üzerinden takip etmeyi unutmayın:
Gülderen ÇAPA – Professional Makeup Artist
Instagram: @capamakeup

M.A.C, SephoraKryolan, Huda Beauty, NYX ve bir çok dünyaca ünlü markanın ürünleri ile hizmetlerimizi gerçekleştiriyoruz. Mac ürünleri ile makyaj hizmetlerimizden faydalanmak istiyorsanız randevu almayı unutmayın.

Randevu ve İletişim:

Gülderen ÇAPA – Professional Makeup Artist

(Randevu İçin Tıklayınız)


Mobil & Whatsapp:
0 553 651 48 04

 

 Nyx Profesyonel Makyaj  Sephora Profesyonel Makyaj Nars Profesyonel Makyaj HudaBeauty Profesyonel Makyaj

Bize iletişim bilgilerimiz 0 216 548 12 58 veya 0 553 651 48 04 üzerinden ulaşabilir, gulderencapa@capamakeup.com adresine mail gönderebilirsiniz.

Siz de Mac ürünleri ile makyaj hizmetlerimizden faydalanmak istiyorsanız bizleri arayabilir, fiyat, bilgi ve randevu almak için tüm sorularınızı çekinmeden öğrenebilirsiniz.
Bizi aramanızı, profesyonel makyaj hizmetlerimiz için; mesleğini bilen, deneyimli ve emin ellere teslim etmenizi öneriyoruz.

Güzelliğiniz Çapa Makeup İle Her Zaman Bir Adım Önde…

Randevu ve İletişim:

Adres: Atatürk Mahallesi Meriç Caddesi 30/5 Botanik Çarşı Ataşehir/İstanbul
Telefon: 0 216 548 12 58 – Gülderen ÇAPA
Mobil & Whatsapp: 0 553 651 48 04
Email: gulderencapa@capamakeup.com