Atatürk Mahallesi, Turgut Özal Blv., 34750 Ataşehir/İstanbul, Türkiye
0553 651 48 04
gulderencapa@capamakeup.com

Mac Porselen Makyaj

Profesyonel Makyaj ve Kuaför hizmetlerimizden faydalanmak ister misiniz?. Gelin makyajı, ipek kirpik, gelin başı ve profesyonel makyaj hizmetleri Ataşehir 'de!

Mac Porselen Makyaj

Mac Porselen Makyaj

 

Mac porselen makyaj ürünlerimiz ile hizmet almak istiyorsanız; Çapa Makeup Stüdyo‘dan, iletişim numaralarımız üzerinden ulaşıp, randevu almayı unutmayın. Porselen makyaj genel olarak düğün, nişan davet, kına ve fotoğraf çekimleri için tercih edilmektedir. Profesyonel Makyaj Sanatçımız Gülderen Çapa; porselen makyaj hizmeti almadan önce daha kalıcı ve etkili bir görünüme kavuşabilmeniz için makyaj yaptırmadan önce cilt bakımı yaptırmanızı veya yapmanızı öneriyor. Porselen makyaj önce cildin temiz ve nemli olması hem kalıcılık ve sabitlik açısından hem de kusursuz bir görünüme kavuşabilmeniz açısından oldukça önemlidir. Mac porselen makyaj ürünlerimiz ile uzun süren, tüm koşullara dayanıklı ve sağlıklı, akne, sivilce, çil ve yara izleri üzerindeki kapatıcı özelliği sayesin güzelliğinizi ön plana çıkartıyoruz. Makyaj hizmeti almadan veya kendiniz uygulama yapmak istiyorsanız eğer bilmelisiniz ki; makyaj kusurları kapatmak için değil, güzelliğinizi ön plana çıkartmak için yapılan bir uygulamadır.

En özel günlerinizde, yanlış teknikler ve kalitesi düşük ürünler; sizleri istenmeyen sonuçlar ile karşılaştırabilir. Risk almak istemiyorsanız ve güzelliğinizi en doğru şekilde ön plana çıkartmak istiyor iseniz profesyonellerden yardım almanız, sizin için en doğru tercih olacaktır. Porselen makyaj hizmeti alacağınız uzmanın teorik eğitiminin yanı sıra tecrübelerine, yeteneklerine ve referanslarına da dikkat etmeniz gerekmektedir. Sadece teorik eğitim ne yazık ki makyaj sanatçısı olabilmek için yeterli değildir. Profesyonel makyöz seçiminiz de oldukça önemlidir. Eğer siz de en özel günlerinizde Profesyonel Makyaj Sanatçımız Gülderen Çapa ile birlikte çalışmak istiyor iseniz randevu almayı unutmayın. Porselen makyaj randevusu sırasında ve işleme başlamadan önce bizleri detayları olarak bilgilendirmeniz gerekmektedir. Sağlığınız için ürünün içermiş olduğu etken maddeleri öğrenebilir, alerji ya da herhangi bir sağlık probleminiz var ise bizleri bilgilendirmeniz gerekmektedir.

Düğün, davet, nişan, sinema veya show etkinliklerinde olacak iseniz bulunacağınız ortamın atmosferini, kullanacağınız kıyafetinizi, tarzınızı önceden bildirmeniz, daha sonra anatomik yapınızın incelendikten sonra istenmeyen sonuçlar ile karşılaşmamak için tüm gerekli teknik analizler belirlendikten sonra gerçekleştirilmelidir. Ayrıca profesyonel makyaj hizmeti almış olduğunuz ortamın ve ürünlerin hijyen kurallarına uygun bir şekilde kullanıldığından emin olmanız gerekmektedir.
Mac porselen makyaj ürünlerimiz ile hem sağlığınızı koruyor hem de makyajınız tüm gün, tüm koşullara dayanıklı ve sabit kalma özelliği ile güzelliğinizi ön plana çıkartıyoruz. Çapa Makeup Stüdyo olarak dünyaca ünlü markaların su geçirmez (water proof) ürünlerini kullanıyor, sağlığınız için hijyenik ve kaliteli ürünler tercih ediyoruz.

Tesettürlü ve türbanlı müşterilerimize özel porselen makyaj hizmeti sunmaktayız.

Ayrıca Çapa Makeup Stüdyo’da tercihleriniz dahilinde diğer hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz;

Referanslarımız ve örnek uygulamalarımız için bizi instagram sayfamız üzerinden takip etmeyi unutmayın:
Gülderen ÇAPA – Professional Makeup Artist
Instagram: @capamakeup

M.A.C, SephoraKryolan, Huda Beauty, Nyx ve bir çok dünyaca ünlü markanın ürünleri ile hizmetlerimizi gerçekleştiriyoruz. Mac makyaj randevu hizmetlerimizden faydalanmak istiyorsanız randevu almayı unutmayın.

Randevu ve İletişim:

Gülderen ÇAPA – Professional Makeup Artist

(Randevu İçin Tıklayınız)


Mobil & Whatsapp:
0 553 651 48 04

 

 Nyx Profesyonel Makyaj  Sephora Profesyonel Makyaj Nars Profesyonel Makyaj HudaBeauty Profesyonel Makyaj

Bize iletişim bilgilerimiz 0 216 548 12 58 veya 0 553 651 48 04 üzerinden ulaşabilir, gulderencapa@capamakeup.com adresine mail gönderebilirsiniz.

Siz de Mac Porselen Makyaj hizmetlerimizden faydalanmak istiyorsanız bizleri arayabilir, fiyat, bilgi ve randevu almak için tüm sorularınızı çekinmeden öğrenebilirsiniz.
Bizi aramanızı, porselen makyaj hizmetlerimiz için; mesleğini bilen, deneyimli ve emin ellere teslim etmenizi öneriyoruz.

Güzelliğiniz Çapa Makeup İle Her Zaman Bir Adım Önde…

Randevu ve İletişim:

Adres: Atatürk Mahallesi Meriç Caddesi 30/5 Botanik Çarşı Ataşehir/İstanbul
Telefon: 0 216 548 12 58 – Gülderen ÇAPA
Mobil & Whatsapp: 0 553 651 48 04
Email: gulderencapa@capamakeup.com