Atatürk Mahallesi, Turgut Özal Blv., 34750 Ataşehir/İstanbul, Türkiye
0553 651 48 04
gulderencapa@capamakeup.com

MAC Makyaj Randevu

Profesyonel Makyaj ve Kuaför hizmetlerimizden faydalanmak ister misiniz?. Gelin makyajı, ipek kirpik, gelin başı ve profesyonel makyaj hizmetleri Ataşehir 'de!

Mac Makyaj Randevu

Mac Makyaj Randevu

Mac ürünleri ve dünyaca ünlü markalar ile profesyonel makyaj hizmetlerimizden faydalanmak ister misiniz? Çapa Makeup Studio olarak düğün, nişan, davet, kına ve tüm özel günlerinizde hizmetinizdeyiz. Randevu için bize iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Kullanmış olduğumuz Mac Cosmetisc ürünlerimiz ile sizlerin; hem güzelliğinizi ön plana çıkartıyor hem de uzun süren kalıcı ve sabit bir görünüme kavuşmanızı sağlıyoruz. Profesyonel makyaj hizmeti almadan önce unutulmamalıdır ki makyaj; kusurlarınızı gizlemek için değil güzelliğinizi ön plana çıkartmak için gerçekleştirilen bir uygulamadır. Makyaj hizmeti almadan önce bilmeniz gereken diğer önemli noktalar ise, ürün kalitesi, sağlık ve hijyen başta olması ile beraber; destek almak istediğiniz makyaj uzmanının da yetenekleri, tecrübeleri ve referansları da oldukça önemlidir.

Teorik eğitim, profesyonel makyaj sanatçısı için tek başına yeterlilik sağlayamamaktadır. Teorik eğitim ile beraber profesyonel makyaj; yetenek ve uzun süre tecrübe de gerektirmektedir. M.A.C makyaj randevusu alırken bulunacağınız ortam atmosferinin bilinmesi (düğün, davet, açık hava, v.b..), kıyafetinizin detayları, anatominiz (cilt yapınız, ten renginiz, kemik yapınız) ve tarzınız önceden analiz edildikten sonra, size en uygun tonlar ve makyaj teknikleri gerçekleştirilmektedir. Yanlış teknik analizler yapılıp, yanlış teknikler kullanıldığında istenmeyen sonuçlar ile karşılaşabilirsiniz. Doğru ürünler ve doğru teknikler kullanılarak makyajınız gerçekleştirilmektedir. Çapa Makeup Studio olarak Mac makyaj randevu hizmetimizden faydalanıp, MAC ürünleri ile profesyonel makyaj hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Mac ürünlerimiz ile profesyonel makyaj hizmeti almadan önce cilt temizliği ve nemlendirilmiş olması ayrıca önemlidir. Profesyonel Makyaj Sanatçısı Gülderen ÇAPA; daha kalıcı ve kusursuz bir görünüme sahip olabilmeniz için profesyonel makyaj hizmeti almadan önce cilt bakımı yapmanızı veya yaptırmanızı öneriyor. Tüm gün, tüm koşullara karşı kalıcı ve sabit kalabilen M.A.C ürünleri ile tanışmanızı istiyor, Çapa Makeup Stüdyo olarak dünyaca ünlü markaların su geçirmez (water proof) ürünlerini kullanıyor, sağlığınız için hijyenik ve kaliteli ürünler tercih ediyoruz.
Tesettürlü ve türbanlı müşterilerimize özel profesyonel makyaj hizmeti sunmaktayız.

Referanslarımız ve örnek uygulamalarımız için bizi instagram sayfamız üzerinden takip etmeyi unutmayın:
Gülderen ÇAPA – Professional Makeup Artist
Instagram: @capamakeup

Çapa Makeup Studio olarak dünyaca ünlü markalar ile; hem sağlığınızı hem de güzelliğinizi koruyor ve ön plana çıkartıyoruz. Mac, SephoraKryolan, Huda Beauty, Nyx ve bir çok dünyaca ünlü markanın ürünleri ile hizmetlerimizi gerçekleştiriyoruz. Mac makyaj randevu hizmetlerimizden faydalanmak istiyorsanız randevu almayı unutmayın.

Randevu ve İletişim:

Gülderen ÇAPA – Professional Makeup Artist

(Randevu İçin Tıklayınız)


Mobil & Whatsapp:
0 553 651 48 04

 

 Nyx Profesyonel Makyaj  Sephora Profesyonel Makyaj Nars Profesyonel Makyaj HudaBeauty Profesyonel Makyaj

Bize iletişim bilgilerimiz 0 216 548 12 58 veya 0 553 651 48 04 üzerinden ulaşabilir, gulderencapa@capamakeup.com adresine mail gönderebilirsiniz.

Salonumuzda Mac Makyaj Randevu hizmeti dahil vermiş olduğumuz Kuaför Hizmetlerimiz;

 • İpek Kirpik, Manyetik Kirpik, Takma Kirpik
 • Günlük Makyaj
 • Moda, Televizyon, Sinema Çekimleri Makyajı
 • Smokey Makyaj, Hd Makyaj, 3d Makyaj, Porselen Makyaj
 • Topuz, Maşa, Fön, Kesim, Kaş ve Bıyık
 • Ağda, Epilasyon, Cilt Bakımı
 • Gelin Makyajı, Düğün Makyajı, Nişan Makyajı, Kına Makyajı, Bindallı Makyajı
 • Gelin Başı, Gelin Çiçeği, Gelin Tacı
 • Tesettürlü Gelin Makyajı, Türbanlı Gelin Makyajı, Kapalı Gelin Makyajı
 • Kaş Tasarımı, Kaş Alma, Kaş Dizaynı
 • Saç Kesimi, Boya, Röfle, Balyaj, Maske

Siz de Mac Makyaj Randevu hizmetlerimizden faydalanmak istiyorsanız bizleri arayabilir, fiyat, bilgi ve randevu almak için tüm sorularınızı çekinmeden öğrenebilirsiniz.
Bizi aramanızı, profesyonel makyaj hizmetlerimiz için; mesleğini bilen, deneyimli ve emin ellere teslim etmenizi öneriyoruz.

Güzelliğiniz Çapa Makeup İle Her Zaman Bir Adım Önde…

Randevu ve İletişim:

Adres: Atatürk Mahallesi Meriç Caddesi 30/5 Botanik Çarşı Ataşehir/İstanbul
Telefon: 0 216 548 12 58 – Gülderen ÇAPA
Mobil & Whatsapp: 0 553 651 48 04
Email: gulderencapa@capamakeup.com