Atatürk Mahallesi, Turgut Özal Blv., 34750 Ataşehir/İstanbul, Türkiye
0553 651 48 04
gulderencapa@capamakeup.com

Kına Gecesi Makyajı

Profesyonel Makyaj ve Kuaför hizmetlerimizden faydalanmak ister misiniz?. Gelin makyajı, ipek kirpik, gelin başı ve profesyonel makyaj hizmetleri Ataşehir 'de!

Kına Gecesi Makyajı

Kına Gecesi Makyajı

Kına gecesi makyajı hizmetlerimizden faydalanmak ister misiniz? Çapa Makeup Studio; en özel günlerinizde sizlerin yanında olduğu gibi, kına gecenize özel profesyonel makyaj uygulamalarınız için de yanınızda! Güzelliğiniz Çapa Makeup Studio ile her zaman bir adım önde. Profesyonel makyaj hizmeti almadan maksimum bir ya da iki hafta önce cilt bakımı yaptırmanızı veya yapmanız makyajınızın kusursuz bir görünüme sahip olabilmesi için oldukça önemlidir. Ayrıca randevu sırasında belirtmeniz gereken bazı önemli bilgiler bulunmaktadır. İlk olarak kına gecenizin yapılacağı ortamın detaylarının anlatılması ile başlamanız gerekmektedir. Bulunacağınız atmosfere uygun bir şekilde güzelliğinizin ön plana çıkartılabilmesi için; profesyonel makyaj dünyasında bu bilgiler oldukça önemlidir. Unutulmamalıdır ki makyaj; kusurlarınızın kapatılması için değil, güzelliğinizin ön plana çıkartılabilmesi için yapılan bir uygulamadır. Tesettürlü veya türbanlı bir gelin olacak iseniz de randevu sırasında bildirmeniz gereklidir.

Çapa Makeup Stüdyo olarak; tesettürlü müşterilerimize özel hizmet sunmaktayız. Kına gecesi makyajı haricinde; manikür, pedikür, gelin başı, ipek kirpik ve kaş tasarımı gibi kuaför hizmetlerimizden de dilerseniz faydalanabilirsiniz. Seçmiş olduğunuz bindallı, kaftan veya kına gecesi kıyafetinizi yanınızda bulundurmayı da unutmayın. Tarzınıza, anatominize en uygun şekilde güzelliğinizin en doğru uygulamalar ile ön plana çıkartılabilmesi bu bilgiler ışığında başarılı olmaktadır.

Özel günlerinizde profesyonel makyaj hizmeti almak oldukça önemlidir. Tarzınıza, anatominize, bulunduğunuz ortamın atmosferine uygun olmayan makyaj uygulamaları sizleri bu özel gününüzde istenmeyen sonuçlar ile karşılaştırabilir. Ayrıca ürün kalitesi ve  makyaj ürününlerinin içermiş olduğu maddeler de sağlığınız için oldukça önemlidir. Profesyonel makyaj hizmeti alırken; hijyen ve ürün özelliklerine dikkat etmeniz de gereklidir. Tüm bilgileri Profesyonel Makyaj Sanatçımız Gülderen Çapa’dan rahatlıkla edinebilirsiniz. Gün boyu kalıcılık ve sabitlik ile kına gecenize özel profesyonel makyaj hizmeti almak için randevu almayı unutmayınız.

Referanslarımız ve örnek uygulamalarımız için bizi instagram sayfamızdan takip edebilirsiniz; @capamakeup

Çapa Makeup Studio olarak kullandığımız ürünler ile hem sağlığınızı hem de güzelliğinizi koruyor ve ön plana çıkartıyoruz. Kryolan, Mac, Huda Beauty, Nyx ve bir çok dünyaca ünlü markanın ürünleri ile hizmetlerimizi gerçekleştiriyoruz.

Randevu ve İletişim:

Gülderen ÇAPA – Professional Makeup Artist

(Randevu İçin Tıklayınız)


Mobil & Whatsapp:
0 553 651 48 04

 

 Nyx Profesyonel Makyaj  Sephora Profesyonel Makyaj Nars Profesyonel Makyaj HudaBeauty Profesyonel Makyaj

Bize iletişim bilgilerimiz 0 216 548 12 58 veya 0 553 651 48 04 üzerinden ulaşabilir, gulderencapa@capamakeup.com adresine mail gönderebilirsiniz.

Salonumuzda Profesyonel Kına Gecesi Makyajı dahil vermiş olduğumuz Kuaför Hizmetlerimiz;

 • İpek Kirpik, Manyetik Kirpik, Takma Kirpik
 • Günlük Makyaj
 • Moda, Televizyon, Sinema Çekimleri Makyajı
 • Smokey Makyaj, Hd Makyaj, 3d Makyaj, Porselen Makyaj
 • Topuz, Maşa, Fön, Kesim, Kaş ve Bıyık
 • Ağda, Epilasyon, Cilt Bakımı
 • Gelin Makyajı, Düğün Makyajı, Nişan Makyajı, Kına Makyajı, Bindallı Makyajı
 • Gelin Başı, Gelin Çiçeği, Gelin Tacı
 • Tesettürlü Gelin Makyajı, Türbanlı Gelin Makyajı, Kapalı Gelin Makyajı
 • Kaş Tasarımı, Kaş Alma, Kaş Dizaynı
 • Saç Kesimi, Boya, Röfle, Balyaj, Maske

Kına gecesi Makyajı ve Kuaförlük hizmetlerimizden faydalanmak istiyorsanız bizleri arayabilir, fiyat, bilgi ve randevu almak için tüm sorularınızı çekinmeden öğrenebilirsiniz.
Bizi aramanızı, profesyonel makyaj hizmetlerimiz için; mesleğini bilen, deneyimli ve emin ellere teslim etmenizi öneriyoruz.

Güzelliğiniz Çapa Makeup İle Her Zaman Bir Adım Önde…

Randevu ve İletişim:

Adres: Atatürk Mahallesi Meriç Caddesi 30/5 Botanik Çarşı Ataşehir/İstanbul

Gülderen ÇAPA – Profesyonel Makyaj Sanatçısı
Mobil & Whatsapp: 0 553 651 48 04
Email: gulderencapa@capamakeup.com