Atatürk Mahallesi, Turgut Özal Blv., 34750 Ataşehir/İstanbul, Türkiye
0553 651 48 04
gulderencapa@capamakeup.com

Hint Gelin Makyajı

Profesyonel Makyaj ve Kuaför hizmetlerimizden faydalanmak ister misiniz?. Gelin makyajı, ipek kirpik, gelin başı ve profesyonel makyaj hizmetleri Ataşehir 'de!

Hint Gelin Makyajı

Hint Gelin Makyajı

Yüzyıllardır Hint gelenekleri birçok medeniyetler arasında en çok merak edilen kültürlerden biri olmuştur. Sıra dışı ananelerinin yanında bizi cezbeden kıyafetleri ve son döneme damgasını vuran makyaj stilleridir. Onların hülyalı göz makyajları,şahsına münhasır takıları,bizleri otantik Hint kızı gibi olmaya imrendiriyor.
Bizler de elbette ki bu özel ve anlamlı günümüzde onların mistik yanlarını ortaya koyduğu görünümlerine özeniyoruz.İlk baktığımızda,sizlerin de dikkatini çektiğini düşündüğümüz net,keskin göz kalemleri ve farlarında yardımıyla yarattığı dumanlı bakışlar.Takma kirpikle de bakışlarımızı anlamlandırıyoruz.Bu özel gününüzde gözlerinizi ön plana çıkaracağımız ve takılarınızla da tamamlayabileceğiniz bir kombin sunuyoruz.Bakışlar kadar önemli olan bir diğer unsur da kaşlardır. Son teknoloji aletlerimizle uyguladığımız: Microblading işlemiyle de ister doğal,ister düz ya da kavisli kaş şekillendirmesi yapıyoruz.Hint makyajının tamamlanmasında büyük rol oynayan saç modellerini de aynı şekilde yüzünüze uygun şekillendiriyoruz.

Randevu ve İletişim:

Gülderen ÇAPA – Professional Makeup Artist


Mobil & Whatsapp:
0 553 651 48 04

 

 Nyx Profesyonel Makyaj  Sephora Profesyonel Makyaj Nars Profesyonel Makyaj HudaBeauty Profesyonel Makyaj

Hint kültürüne ait bir diğer sıra dışı detay olan Hint kınasını da istediğiniz modelde uyguluyoruz. Bizler ”Çapa Make-up” ailesi olarak bu gece sizlere Hint prensesi olmayı vadediyoruz.

Tüm ürünlerimiz dünya çapında makyaj uzmanları ve sanatçıları tarafından kullanılan tercig edilen ödül almış profesyonel makyaj ürünleridir.

Tesettürlü ve türbanlı müşterilerimize özel profesyonel makyaj hizmeti sunmaktayız.

Şiparişleriniz dahilinde, kişiye özel kaliteli tasarımlarımız ile Gelin Çiçeği uygulamalarımızdan da faydalanabilirsiniz.

Bize iletişim bilgilerimiz 0 216 548 12 58 veya 0 553 651 48 04 üzerinden ulaşabilir, gulderencapa@capamakeup.com adresine mail gönderebilirsiniz.

Salonumuzda Hint Gelin Makyajı dahil vermiş olduğumuz Kuaför Hizmetlerimiz;

  • İpek Kirpik, Manyetik Kirpik, Takma Kirpik
  • Günlük Makyaj
  • Smokey Makyaj, Hd Makyaj, 3d Makyaj, Porselen Makyaj
  • Topuz, Maşa, Fön, Kesim, Kaş ve Bıyık
  • Ağda, Epilasyon, Cilt Bakımı
  • Gelin Makyajı, Düğün Makyajı, Nişan Makyajı, Kına Makyajı, Bindallı Makyajı
  • Gelin Başı, Gelin Çiçeği, Gelin Tacı
  • Tesettürlü Gelin Makyajı, Türbanlı Gelin Makyajı, Kapalı Gelin Makyajı
  • Kaş Tasarımı, Kaş Alma, Kaş Dizaynı
  • Saç Kesimi, Boya, Röfle, Balyaj, Maske

Ve güzelliğiniz adına salonumuzda tüm kuaförlük ve makyaj hizmetlerimizi sunmaktayız.

Eğer siz de Hint Gelin Makyajı ve Kuaförlük hizmetlerimizden faydalanmak istiyorsanız bizleri arayabilir, fiyat, bilgi ve randevu almak için tüm sorularınızı çekinmeden öğrenebilirsiniz.

Bizi aramanızı, profesyonel makyaj studiosu hizmetimiz için; mesleğini bilen, deneyimli ve emin ellere teslim etmenizi öneriyoruz.

Güzelliğiniz Çapa Makeup İle Her Zaman Bir Adım Önde…

Randevu ve İletişim:

Adres: Atatürk Mahallesi Meriç Caddesi 30/5 Botanik Çarşı Ataşehir/İstanbul
Telefon: 0 216 548 12 58 – Gülderen ÇAPA
Mobil & Whatsapp: 0 553 651 48 04
Email: gulderencapa@capamakeup.com