Atatürk Mahallesi, Turgut Özal Blv., 34750 Ataşehir/İstanbul, Türkiye
0553 651 48 04
gulderencapa@capamakeup.com

HD – High Definition Makyaj

Profesyonel Makyaj ve Kuaför hizmetlerimizden faydalanmak ister misiniz?. Gelin makyajı, ipek kirpik, gelin başı ve profesyonel makyaj hizmetleri Ataşehir 'de!

HD – High Definition Makyaj

HD - High Definition Makyaj - Capa Makeup

HD – High Definition Makyaj genellikle günümüzde yüksek çözünürlükteki görüntülü iletişim yayını sırasında yüksek görüntü kalitesinin uygulanan makyajı farklı göstermesi sonucu karşımıza çıkan bir makyaj türüdür.Bu makyaj için ünlü kozmetik firmalarının Hd makyaj setleri tercih edilebilir. Eskiden bu görünüme ulaşılaması için kameralara çorap geçirip kayıt ve yayın yapmak oldukça bilinen hilelerdir. Günümüzede High Defination yayın teknolojisinin kullanılması ciltteki tüm detayları (gözenekleri dahil) bu makyaj türüne geçilmesine neden olmuştur. Hd makyaj ciltteki tüm sorunları ön plana çıkartabilir. Standart kalın fondötenler, pudralar, kapatıcılar bu makyaj türünde ne yazık ki işe yaramamakta hatta daha kötü görünümlere de sebep olmaktadır. Cildiniz farklı renklerde bile gözükebilir. Bu yüzden her zaman profesyonel makyaj seti ürünleri ve profesyonel makyözlerden yardım almanız çok önemli. Parlak malzelemelerin kullanılmaması, birden çok katman halinde uygulanmaması, koyu renkli malzemelerin kullanılmaması gereklidir. Topaklanmak yapmayan rimeller, düzgün bir şekilde kullanılan maskaralar ve krem fondoten ürünleri tercih edilmedir. Ayrıca kirpiklerinizin daha yoğun gözükmesini istiyorsanız takma kirpikler yerine ipek kirpik uygulamaları tercih edilmelidir.

Kamera yada ekran makyajı olarakta bilinmektedir.

Bazın sabitlenmesi çok önemlidir. Yüzünüzde herhangi bir parlamaya yol açılmamalıdır. Aydınlatıcılar ile göz çevrinizin, elmacık kemiklerinizin gölgelendirilmesi gereklidir ki gözlerinizin ön plana daha güzel sonuçlar ortaya koyarak çıksın. Hafif tonlar her zaman tercih edilmelidir. Naturellik Hd – HD – High Definition Makyaj’da ön plana cıkmaktadır.

Randevu ve İletişim:

Gülderen ÇAPA – Professional Makeup Artist


Mobil & Whatsapp:
0 553 651 48 04

 

 Nyx Profesyonel Makyaj  Sephora Profesyonel Makyaj Nars Profesyonel Makyaj HudaBeauty Profesyonel Makyaj

Düğün, Nişan, Davet, Kına, Fotoğraf – Televizyon Çekimleri, Tüm Organizasyonlarınızda Hizmetinizdeyiz.
Ayrıca Tesettür ve Türbanlı Müşterilerimize Özel Hizmet Sunmaktayız.

Eğer sizde Ataşehir HD – High Definition Makyaj ve Kuaförlük hizmetlerimizden faydalanmak istiyorsanız bizleri arayabilir, fiyat, bilgi ve randevu almak için tüm sorularınızı çekinmeden öğrenebilirsiniz.

Bizi aramanızı ve HD – High Definition Makyaj hizmetimiz için; mesleğini bilen, deneyimli ve kendinizi emin ellere teslim etmenizi öneriyoruz.

Güzelliğiniz Çapa Makeup İle Her Zaman Bir Adım Önde…

Randavu ve İletişim:

Adres: Atatürk Mahallesi Meriç Caddesi 30/5 Botanik Çarşı Ataşehir / İstanbul
Telefon: 0 216 548 12 58 – Gülderen ÇAPA
Mobil & Whatsapp: 0 553 651 48 04
Email: gulderencapa@capamakeup.com