Atatürk Mahallesi, Turgut Özal Blv., 34750 Ataşehir/İstanbul, Türkiye
0553 651 48 04
gulderencapa@capamakeup.com

Gelin Makyajı Nasıl Yapılır?

Profesyonel Makyaj ve Kuaför hizmetlerimizden faydalanmak ister misiniz?. Gelin makyajı, ipek kirpik, gelin başı ve profesyonel makyaj hizmetleri Ataşehir 'de!

Gelin Makyajı Nasıl Yapılır?

Gelin Makyajı Nasıl Yapılır?

Hayatımızın en özel,önemli günü olan düğün günümüzde hepimiz kusursuz olmak isteriz.Bunun en önemli detaylarından biri olan; ”gelin makyajı” kusursuz olmak zorundadır.Gelin makyajı doğru tekniklerle yapılırsa iste o zaman hayalimizde canlandırdığımız, ya da olmasını istediğimiz yüz hatlarına kavuşabiliriz.
Gelin makyajının her ne kadar dikkat çekici olması gerekse de, bize yakışan ve seçeceğimiz gelinliğe hitap eden doğru tekniklerle profesyonel ellerden cıkan makyaj tekniği olmak zorundadır.Her yüz tipine farklı makyaj tekniği uygulanmalıdır. Bunların başında en önemli gelen unsur; ten rengimizdir. Fondoten asla sırıtmamalıdır, boynumuz ve vücudumuzla eşit renk dağılımına sahip olmalıdır. Bir diğer önemli faktör ise; yüz şeklimizdir. Her insanın yüz yapısı birbirinden farklıdır. Aynı oranda kemik yapısı da..Mesela yüzü yuvarlak bir kişiye uygulanan kontur tekniğiyle, uzun ve kemikli yüz hattına sahip birine uygulanan teknik çok farklıdır. Gözlere uygulanan makyaj da herkese farklı uygulanmalıdır.Göz yapısı yuvarlak olan birine çekik gözlere yapılan göz makyajı uygulaması yapılamaz. Gelin makyajının atlanan bir diğer önemli faktörü ise; boyun ve köprücük kemik bölgesine makyaj uygulanmamasıdır. Bu bölümü atlarsanız; yüz farklı, boyun bölgesi farklı renkte olup; iki farklı tona ait bir tene sahip olursunuz.Bunun yanı sıra; tesettürlü gelinlerimize de ”Çapa Make-up” ailesi olarak titiz bir çalışma sunmaktayız.Yukarıda bahsettiğim profesyonel çalışma gerektiren ”gelin makyajı”nı, en iyi hizmet kalitesiyle sunmayı amaçlıyoruz. Biz de müessesemizde bunlara çok dikkat ederek, bu özel gününüzde sizleri en güzel ve özel olarak hazırlamayı hedefliyoruz.

Randevu ve İletişim:

Gülderen ÇAPA – Professional Makeup Artist


Mobil & Whatsapp:
0 553 651 48 04

 

 Nyx Profesyonel Makyaj  Sephora Profesyonel Makyaj Nars Profesyonel Makyaj HudaBeauty Profesyonel Makyaj

Biz Çapa Makeup Studio olarak kullandığımız su bazlı içerikli ürünler ile hem sağlığınızı hem de güzelliğinizi koruyor ve ön plana çıkartıyoruz. Genel olarak Krylon, Mac, Huda Beauty ürünlerini kullanıyoruz. Randevu ve gerekli koşullar sağlanıldığı taktirde Türkiye’nin her bölgesinde hizmet vermekteyiz. Bizi instagram sayfamızadan takip etmeyi unutmayın: @capamakeup

Tüm ürünlerimiz dünya çapında makyaj uzmanları ve sanatçıları tarafından kullanılan tercig edilen ödül almış profesyonel makyaj ürünleridir.

Tesettürlü ve türbanlı müşterilerimize özel profesyonel makyaj hizmeti sunmaktayız.

Şiparişleriniz dahilinde, kişiye özel kaliteli tasarımlarımız ile Gelin Çiçeği uygulamalarımızdan da faydalanabilirsiniz.

Bize iletişim bilgilerimiz 0 216 548 12 58 veya 0 553 651 48 04 üzerinden ulaşabilir, gulderencapa@capamakeup.com adresine mail gönderebilirsiniz.

Salonumuzda Profesyonel Makyaj dahil vermiş olduğumuz Kuaför Hizmetlerimiz;

  • İpek Kirpik, Manyetik Kirpik, Takma Kirpik
  • Günlük Makyaj
  • Smokey Makyaj, Hd Makyaj, 3d Makyaj, Porselen Makyaj
  • Topuz, Maşa, Fön, Kesim, Kaş ve Bıyık
  • Ağda, Epilasyon, Cilt Bakımı
  • Gelin Makyajı, Düğün Makyajı, Nişan Makyajı, Kına Makyajı, Bindallı Makyajı
  • Gelin Başı, Gelin Çiçeği, Gelin Tacı
  • Tesettürlü Gelin Makyajı, Türbanlı Gelin Makyajı, Kapalı Gelin Makyajı
  • Kaş Tasarımı, Kaş Alma, Kaş Dizaynı
  • Saç Kesimi, Boya, Röfle, Balyaj, Maske

Ve güzelliğiniz adına salonumuzda tüm kuaförlük ve makyaj hizmetlerimizi sunmaktayız.

Eğer siz de profesyonel makyaj uzmanları ve Kuaförlük hizmetlerimizden faydalanmak istiyorsanız bizleri arayabilir, fiyat, bilgi ve randevu almak için tüm sorularınızı çekinmeden öğrenebilirsiniz.

Bizi aramanızı, profesyonel makyaj studiosu hizmetimiz için; mesleğini bilen, deneyimli ve emin ellere teslim etmenizi öneriyoruz.

Güzelliğiniz Çapa Makeup İle Her Zaman Bir Adım Önde…

Randevu ve İletişim:

Adres: Atatürk Mahallesi Meriç Caddesi 30/5 Botanik Çarşı Ataşehir/İstanbul
Telefon: 0 216 548 12 58 – Gülderen ÇAPA
Mobil & Whatsapp: 0 553 651 48 04
Email: gulderencapa@capamakeup.com