Atatürk Mahallesi, Turgut Özal Blv., 34750 Ataşehir/İstanbul, Türkiye
0553 651 48 04
gulderencapa@capamakeup.com

Gelin Makyajı Nasıl Olmalı?

Profesyonel Makyaj ve Kuaför hizmetlerimizden faydalanmak ister misiniz?. Gelin makyajı, ipek kirpik, gelin başı ve profesyonel makyaj hizmetleri Ataşehir 'de!

Gelin Makyajı Nasıl Olmalı?

Gelin Makyajı Nasıl Olmalı?

Her gelin düğün günü mükemmel ve kusursuz görünmek ister. Gelin makyajında tüm gözler üzerinizde olacağı için en ufak bir hata bütün gece sizi üzmeye yetebilir.
Bunun için doğru gelinlik modeli, doğru saç ve doğru makyajla hayal ettiğimiz görüntüye kavuşabiliriz. Özellikle bize bu konuda en çok yardımı dokunan deneyimli marka olan Krylon makyaj ürünlerini kullanıyoruz. Ve ”gelin makyajının olmazsa olmazı olan takma kirpiklerle makyajınızı kusursuzlaştırıyoruz. Takma kirpik çeşitlerimizin bütün çeşitleri mevcuttur. Tercihe göre; ipek kirpik, vizon kirpik, manyetik kirpik, takma kirpik kullanıyoruz. Makyaj markasının yanı sıra, doğru kontur çok önemlidir. Her yüz şekline göre farklı makyaj teknikleri uygulanmalıdır. Ten rengi, saç rengi, yüz yapısı oldukça önemlidir. Yüz yapısına dahil olan göz şeklimizde doğru makyaj tekniği olup olmadığı konusunda bizleri ele verir. Gözlerimizin şeklini, boyutunu rengini, iyi analiz etmek, doğru ve güzel gelin makyajı uygulaması için bizi doğru yönlendirir.
Öncelikle seçimimizde ilk olarak yüz tipimizi belirlemeliyiz. Beş tip yüz şekli vardır. Bunlar: Oval yüz şekli, yuvarlak yüz şekli, kare yüz şekli, dikdörtgen yüz şekli ve kalp yüz şeklidir. Bizimkinin hangisine uygun olduğunuz bulmalıyız. Öncelikle gelin makyajımızın gece boyunca dağılmadan, kalıcı olmasını sağlamamız için makyaj altı bazı kullanmamız şarttır. Bunun yanı sıra aydınlatıcı (highlighter) ve kontur tekniği en önemli diğer işlemlerimizdendir. Tabi ki gelin makyajımızın bir diğer başrol oyuncusu, makyajımızın kalıcılığını sağlayan fix sabitleyicimizdir. Gelin makyajı her ne kadar porselen makyaj formatında olursa olsun; makyajımızın akma ihtimaline karşı sabitleyici sprey yardımımıza koşacaktır. Bu neden bile ”Çapa make-up” ailesini tercih etmeniz için yeterlidir. Gelin makyajını doğru yansıtmamız için, önceden cilt bakımı yaptırmamız şarttır. Bu uygulama, cildin sağlıklı şekilde nefes almasını ve pürüzsüz bir görünüm elde etmesinde büyük rol oynar. Makyaj altı bazı ve fondoten uygulamalarının doğru şekilde emilimi için; ”Çapa Make-up ailesinden olan profesyonel cilt bakımı uzmanlarımız bu uygulamayı yapmaktadır. Biz de Çapa Make-up ailesi olarak sizlerin bu en özel gününüzde, son trend gelin makyajı teknikleriyle yanınızda olmaktan büyük mutluluk duyarız.

Randevu ve İletişim:

Gülderen ÇAPA – Professional Makeup Artist


Mobil & Whatsapp:
0 553 651 48 04

 

 Nyx Profesyonel Makyaj  Sephora Profesyonel Makyaj Nars Profesyonel Makyaj HudaBeauty Profesyonel Makyaj

Biz Çapa Makeup Studio olarak kullandığımız su bazlı içerikli ürünler ile hem sağlığınızı hem de güzelliğinizi koruyor ve ön plana çıkartıyoruz. Genel olarak Krylon, Mac, Huda Beauty ürünlerini kullanıyoruz. Randevu ve gerekli koşullar sağlanıldığı taktirde Türkiye’nin her bölgesinde hizmet vermekteyiz.

Bizi instagram sayfamızadan takip etmeyi unutmayın: @capamakeup

Tüm ürünlerimiz dünya çapında makyaj uzmanları ve sanatçıları tarafından kullanılan tercih, edilen ödül almış profesyonel makyaj ürünleridir.

Tesettürlü ve türbanlı müşterilerimize özel profesyonel makyaj hizmeti sunmaktayız.

Şiparişleriniz dahilinde, kişiye özel kaliteli tasarımlarımız ile Gelin Çiçeği uygulamalarımızdan da faydalanabilirsiniz.

Bize iletişim bilgilerimiz 0 216 548 12 58 veya 0 553 651 48 04 üzerinden ulaşabilir, gulderencapa@capamakeup.com adresine mail gönderebilirsiniz.

Salonumuzda Gelin Makyajı dahil vermiş olduğumuz Kuaför Hizmetlerimiz;

  • İpek Kirpik, Manyetik Kirpik, Takma Kirpik
  • Günlük Makyaj
  • Smokey Makyaj, Hd Makyaj, 3d Makyaj, Porselen Makyaj
  • Topuz, Maşa, Fön, Kesim, Kaş ve Bıyık
  • Ağda, Epilasyon, Cilt Bakımı
  • Gelin Makyajı, Düğün Makyajı, Nişan Makyajı, Kına Makyajı, Bindallı Makyajı
  • Gelin Başı, Gelin Çiçeği, Gelin Tacı
  • Tesettürlü Gelin Makyajı, Türbanlı Gelin Makyajı, Kapalı Gelin Makyajı
  • Kaş Tasarımı, Kaş Alma, Kaş Dizaynı
  • Saç Kesimi, Boya, Röfle, Balyaj, Maske

Ve güzelliğiniz adına salonumuzda tüm kuaförlük ve makyaj hizmetlerimizi sunmaktayız.

Eğer siz de profesyonel makyaj uzmanları ve Kuaförlük hizmetlerimizden faydalanmak istiyorsanız bizleri arayabilir, fiyat, bilgi ve randevu almak için tüm sorularınızı çekinmeden öğrenebilirsiniz.

Bizi aramanızı, Gelin Makyajı hizmetimiz için; mesleğini bilen, deneyimli ve emin ellere teslim etmenizi öneriyoruz.

Güzelliğiniz Çapa Makeup İle Her Zaman Bir Adım Önde…

Randevu ve İletişim:

Adres: Atatürk Mahallesi Meriç Caddesi 30/5 Botanik Çarşı Ataşehir/İstanbul
Telefon: 0 216 548 12 58 – Gülderen ÇAPA
Mobil & Whatsapp: 0 553 651 48 04
Email: gulderencapa@capamakeup.com