Atatürk Mahallesi, Turgut Özal Blv., 34750 Ataşehir/İstanbul, Türkiye
0553 651 48 04
gulderencapa@capamakeup.com

Gelin Göz Makyajı

Profesyonel Makyaj ve Kuaför hizmetlerimizden faydalanmak ister misiniz?. Gelin makyajı, ipek kirpik, gelin başı ve profesyonel makyaj hizmetleri Ataşehir 'de!

Gelin Göz Makyajı

Gelin Göz Makyajı

Gelin göz makyajı hizmetlerimizden faydalanmak için Çapa Makeup Stüdyo’dan randevu almayı unutmayın! Profesyonel makyaj hakkındaki tüm detaylara ulaşmak için Profesyonel Makyaj Sanatçısı Gülderen Çapa, capamakeup.com’da tüm sorularınızı yanıtlıyor. Gelinlerimizin en çok merak ettikleri ve ihtiyaç duydukları en önemli konulardan biri de göz makyajıdır. Çünkü makyaj doğru uygulandığı taktirde güzelliğinizi en doğru şekilde yansıtıp, kıyafet ve tarzınız ile de bütünleşen sanatsal bir uygulamadır. Doğru teknikler ve doğru ürünler ile gerçekleştirilmeyen makyaj uygulamaları sizleri bu özel gününüzde istenmeyen sonuçlar ile karşılaştırabilir. Ayrıca Profesyonel Makyaj Sanatçımız Gülderen Çapa, makyaj uygulaması yaptırmadan önce daha kusursuz, pürüzsüz ve ışıl ışıl bir görünüme kavuşabilmeniz için makyaj uygulaması yaptırmadan önce cilt bakımı uygulaması yaptırmanız veya yaptırmanızı öneriyor. Şayet cilt bakımına vaktiniz ve zamanınız yok ise makyajınızın yapılacağı günün sabahında göz altı şişlikleri ve morluklarını en aza indirebilmek için bu ile 5’er dk soğuk press uygulaması ile göz makyajınızın kusursuz olmasına oldukça faydası olacaktır.

Gelin göz makyajı uygulaması yapılırken kalıcılık, renk uyumu ve bütünlüğü, sabitliğini korumak oldukça önemlidir. Daha kalıcı ve kusursuz bir görünüme sahip olabilmek için baz uygulaması olmadan gerçekleştirilmemelidir. Farınızın kalıcığı için de primer kullanmak tüm gün kalıcılığı ve sabitliği arttıracaktır. Ayrıca kullanılacak olan ürünlerin uygulama sıralamasına da dikkat edilmesi gerekmektedir. Yanlış sıralama ile yapılan uygulamalar sizi istenmeyen sonuçlara götürecektir. Gelin göz makyajı yapılırken kusursuz bir görünüme sahip olabilmek için doğru analizlerin yapılması ve doğru tekniklerin kullanılması oldukça önemlidir. Makyajınızı kendiniz yapacak veya profesyonellerden yardım alacak iseniz, anatomik yapınız; ten rengi, saç rengi, kaş anatomisi, gözlerin aralık uzaklığı, göz rengi, kirpik ve kaş yoğunluğunuz, bulunacağınız ortamın atmosferi (kapalı – açık alan, ışıklandırma sistemleri, fotoğraf ve video çekimleri), giyim tarzınız, kıyafetiniz en doğru ve detaylı bir şekilde analiz edilerek gerçekleştirilmelidir. Hatalı ve eksik gerçekleştirilen her uygulama ve analiz ne yazık ki en özel gününüzde sizleri istenmeyen sonuçlar ile karşılaştırabilir.

Gelin Göz Makyajı 2

Bu özel gününüzde; güzelliğinizi doğru bir şekilde ön plana çıkartmak için ve sizlerin en mutlu gününde tüm gün boyunca kalıcı ve sabit kalabilen bir göz makyajına kavuşabilmesi için doğru aydınlatmalar ve gölgelendirmeler de dikkat edilmesi gereken ikinci en önemli aşamadır. Yanlış yapılan gölgelendirme ve aydınlatmalar sizi olduğunuzdan farklı yada kötü gösterebilir. Gelinlerimiz 2019-2020 sezonunda hem göz makyajında hem de yüz makyajında genel olarak abartıdan kaçıp sade makyaj tonlarını tercih etmektedir. İsteğe göre cildinize hafif tonlarda porselen makyaj uygulaması da gerçekleştirilmektedir.

Gözlerinizi ön plana çıkartmak istiyorsanız; zıt ve koyu renkler tercih edilmeli, ayrıca ihtiyaç veya tercihlerinize göre; ipek kirpik, manyetik veya takma kirpikler ile de desteklenebilir. Kaliteli ve kirpik tonunuza uygun bir rimel kullanılması da unutulmamalıdır. Tüm doğru analizler ve tüm teknikler doğru bir şekilde gerçekleştirilse de, ürün kalitesi de; hem sağlığınız hem de makyajınız için en önemli üçüncü kriterdir. Gelin göz makyajında en çok uygulanan tekniklerden biri de smokey eyes göz makyajıdır. Hem günlük kullanımda hem de gelin göz makyajında oldukça tercih edilen bir bir göz makyajı uygulamasıdır. Buhulu göz makyajı olarakta bilinmektedir. Smokey Eyes – Buhulu Göz Makyajı hakkında detaylı bilgi almak için ilgili yazımızı inceleyebilirsinizhttps://www.capamakeup.com/smokey-eyes-buhulu-goz-makyaji/

Tesettürlü ve türbanlı müşterilerimize özel profesyonel hizmeti sunmaktayız.
Tercihleriniz dahilinde diğer hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz;

Referanslarımız ve örnek uygulamalarımız için bizi instagram sayfamız üzerinden takip etmeyi unutmayın:
Gülderen ÇAPA – Professional Makeup Artist
Instagram: @capamakeup

M.A.C, SephoraKryolan, Huda Beauty, NYX ve bir çok dünyaca ünlü markanın ürünleri ile hizmetlerimizi gerçekleştiriyoruz. Gelin göz makyajı hizmetlerimizden faydalanmak istiyorsanız randevu almayı unutmayın.

Randevu ve İletişim:

Gülderen ÇAPA – Professional Makeup Artist

(Randevu İçin Tıklayınız)


Mobil & Whatsapp:
0 553 651 48 04

 

 Nyx Profesyonel Makyaj  Sephora Profesyonel Makyaj Nars Profesyonel Makyaj HudaBeauty Profesyonel Makyaj

Bize iletişim bilgilerimiz 0 216 548 12 58 veya 0 553 651 48 04 üzerinden ulaşabilir, gulderencapa@capamakeup.com adresine mail gönderebilirsiniz.

Siz de Gelin Göz Makyajı hizmetlerimizden faydalanmak istiyorsanız bizleri arayabilir, fiyat, bilgi ve randevu almak için tüm sorularınızı çekinmeden öğrenebilirsiniz.
Bizi aramanızı, profesyonel makyaj hizmetlerimiz için; mesleğini bilen, deneyimli ve emin ellere teslim etmenizi öneriyoruz.

Güzelliğiniz Çapa Makeup İle Her Zaman Bir Adım Önde…

Randevu ve İletişim:

Adres: Atatürk Mahallesi Meriç Caddesi 30/5 Botanik Çarşı Ataşehir/İstanbul
Telefon: 0 216 548 12 58 – Gülderen ÇAPA
Mobil & Whatsapp: 0 553 651 48 04
Email: gulderencapa@capamakeup.com