Atatürk Mahallesi, Turgut Özal Blv., 34750 Ataşehir/İstanbul, Türkiye
0553 651 48 04
gulderencapa@capamakeup.com

Bindallı Makyajı

Profesyonel Makyaj ve Kuaför hizmetlerimizden faydalanmak ister misiniz?. Gelin makyajı, ipek kirpik, gelin başı ve profesyonel makyaj hizmetleri Ataşehir 'de!

Bindallı Makyajı

Bindallı Makyajı - Çapa MakeupBindallı makyajı hizmetlerimizden faydalanmak ister misiniz? Profesyonel makyaj sanatçımız Gülderen Çapa, değerli gelinlerimizin bu özel gününde; güzelliklerini bir adım öne çıkartmak için her zaman yanında. Profesyonel kına gecesi makyajı ve kuaför hizmetlerimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bindallı makyajı hizmeti almadan önce makyajınızın daha etkili bir görünüme kavuşması için profesyonel makyaj yaptırmadan bir hafta önce cilt bakımı yaptırmanızı veya yapmanızı öneriyoruz. Ayrıca gerekli koşullar sağlanıldığı taktirde bindallı makyajınız için stüdyomuz haricinde uygulamalarımızı belirtmiş olduğunuz lokasyonlarda da gerçekleştirebiliyoruz. Profesyonel makyaj hizmetimize başlarken anatominize (kemik yapısı, ten rengi, vb), seçmiş olduğunuz bindallı ya da kaftanınıza, kına gecenizin yapılacağı ortamın analizi yaparak gerçekleştiriyoruz. Bu yüzden randevu alırken belirtmiş olduğumuz tüm ayrıntılar için bizleri bilgilendirmeniz gerekmektedir. Bu özel gününüzde istenmeyen sonuçlar ile karşılaşmamak için profesyonel yardım almanız sizin için en iyi seçenek olacaktır. Profesyonel makyaj hizmetlerimizin dışında tercihinize göre takmak kirpik, ipek kirpik, manyetik kirpik ve kuaför hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz. Makyaj hizmeti almak isteyen ya da kendi becelerini kullanarak makyaj uygulaması yapan değerli dostlarımız unutmamalıdır ki; makyaj kusurları kapatmak için değil; güzelliğinizi ön plana çıkartmak için yapılan bir uygulamadır.

Ayrıca Tesettürlü ve türbanlı müşterilerimize özel de profesyonel makyaj hizmeti sunuyoruz. Bindallı makyajı hizmetlerimizden faydalanmak için randevu almayı unutmayın.
Referanslarımız ve örnek uygulamalarımız için bizi instagram sayfamızdan takip edebilirsiniz; @capamakeup
Çapa Makeup Studio olarak kullandığımız ürünler ile hem sağlığınızı hem de güzelliğinizi koruyor ve ön plana çıkartıyoruz. Kryolan, Mac, Huda Beauty, Nyx ve bir çok dünyaca ünlü markanın ürünleri ile hizmetlerimizi gerçekleştiriyoruz.

Randevu ve İletişim:

Gülderen ÇAPA – Professional Makeup Artist

(Randevu İçin Tıklayınız)


Mobil & Whatsapp:
0 553 651 48 04

 

 Nyx Profesyonel Makyaj  Sephora Profesyonel Makyaj Nars Profesyonel Makyaj HudaBeauty Profesyonel Makyaj

Bize iletişim bilgilerimiz 0 216 548 12 58 veya 0 553 651 48 04 üzerinden ulaşabilir, gulderencapa@capamakeup.com adresine mail gönderebilirsiniz.

Salonumuzda Profesyonel Bindallı Makyajı dahil vermiş olduğumuz Kuaför Hizmetlerimiz;

 • İpek Kirpik, Manyetik Kirpik, Takma Kirpik
 • Günlük Makyaj
 • Moda, Televizyon, Sinema Çekimleri Makyajı
 • Smokey Makyaj, Hd Makyaj, 3d Makyaj, Porselen Makyaj
 • Topuz, Maşa, Fön, Kesim, Kaş ve Bıyık
 • Ağda, Epilasyon, Cilt Bakımı
 • Gelin Makyajı, Düğün Makyajı, Nişan Makyajı, Kına Makyajı, Bindallı Makyajı
 • Gelin Başı, Gelin Çiçeği, Gelin Tacı
 • Tesettürlü Gelin Makyajı, Türbanlı Gelin Makyajı, Kapalı Gelin Makyajı
 • Kaş Tasarımı, Kaş Alma, Kaş Dizaynı
 • Saç Kesimi, Boya, Röfle, Balyaj, Maske

Eğer siz de Bindallı Makyajı ve Kuaförlük hizmetlerimizden faydalanmak istiyorsanız bizleri arayabilir, fiyat, bilgi ve randevu almak için tüm sorularınızı çekinmeden öğrenebilirsiniz.
Bizi aramanızı, profesyonel makyaj hizmetlerimiz için; mesleğini bilen, deneyimli ve emin ellere teslim etmenizi öneriyoruz.

Güzelliğiniz Çapa Makeup İle Her Zaman Bir Adım Önde…

Randevu ve İletişim:

Adres: Atatürk Mahallesi Meriç Caddesi 30/5 Botanik Çarşı Ataşehir/İstanbul
Telefon: 0 216 548 12 58 – Gülderen ÇAPA
Mobil & Whatsapp: 0 553 651 48 04
Email: gulderencapa@capamakeup.com