Atatürk Mahallesi, Turgut Özal Blv., 34750 Ataşehir/İstanbul, Türkiye
0553 651 48 04
gulderencapa@capamakeup.com

3D Makyaj

Profesyonel Makyaj ve Kuaför hizmetlerimizden faydalanmak ister misiniz?. Gelin makyajı, ipek kirpik, gelin başı ve profesyonel makyaj hizmetleri Ataşehir 'de!

3D Makyaj

3d-Makyaj-CapaMakeup-Atasehir

3D Makyaj Nedir? Nasıl ve Neden Uygulanır? Tüm yanıtları ile Capamakup.com ‘ da!

Bu makyaj tekniği yüz bölgesinde belirli alanların ön plana çıkartılması ya da arka planda bırakılması için uygulanır. İstenilen bölgelere gölgelendirmeler yapılarak bu görünüme ulaşılır. Profesyonel makyaj sanatçıları bu tekniği genel olarak fotoğraf, video, sinema ve televizyonlarda görev alacak sanatçılar için tercih ederler. Günümüzde de günlük olarak ve davet ve organizasyonlarda sıkça tercih edilen bir makyaj tekniği olmuştur. Yüz şeklini gölgelendirmeler yaparak değişik bir görünüme kavuşması sağlanır. Elmacık kemikleri, burun, çene yapısı inceltilebilir ya da şekillendirilebilir. Kullanılan malzeme kalitesi ve profesyonel makyaj sanatçısının tecrübeleri ve yeteneği 3D makyajın kalitesini ön plana çıkartmaktadır. Aksi taktirde kötü bir görünüm yaratmaktadır. Bu yüzden bu makyaj tekniğini uygularken mutlaka profesyonel makyözlerden destek alın.

Randevu ve İletişim:

Gülderen ÇAPA – Professional Makeup Artist


Mobil & Whatsapp:
0 553 651 48 04

 

 Nyx Profesyonel Makyaj  Sephora Profesyonel Makyaj Nars Profesyonel Makyaj HudaBeauty Profesyonel Makyaj

3D Makyaj uygulanırken yüzünüzün anatomisi makyaj sanatçısı tarafından çıkartılır ve yüz bölgenizde hangi alanların gölgelendirilmesi gerektiğine karar verir. Örneğin; şakaklar, dudak üstleriniz, kaş altlarınız, alın bölgeleriniz gölgelendirilir ve daha sonra gölgelendirilen kısımların üst kısımları aydınlatılarak 3d görünümüne kavuşturulmuş, yüz hatlarınız görünüm olarak inceltilmiş ya da kalınlaştırılmış olur. Bu makyaj sayesinde gözleriniz ön plana çıkartılarak daha dikkat çekici bir görünüme sahip olabilirsiniz.

3D Makyaj uygulanırken. Kontur tekniği uygulanması gerekmektedir. Kontur tekniği yüzde bulunan kusurlarınızın saklanması için uygulanan 3d makyajı temeli olarak kullanılan bir tekniktir.

Teninizin tonlarına uygun renklerin seçilmesi ve malzeme kalitesi de çok önemlidir. Dudaklar için de ombre tekniği uygulanarak gerekli düzenlemeler ve ön plana çıkarılması istenilen bölgeler oluşturulabilir.

Eğer sizde Ataşehir 3D Makyaj ve Kuaförlük hizmetlerimizden faylanmak istiyorsanız bizleri arayabilir, fiyat, bilgi ve randevu almak için tüm sorularınızı çekinmeden öğrenebilirsiniz.

Bizi aramanızı ve 3D Makyaj hizmetimiz için; mesleğini bilen, deneyimli ve kendinizi emin ellere teslim etmenizi öneriyoruz.

Güzelliğiniz Çapa Makeup İle Her Zaman Bir Adım Önde…

Randavu ve İletişim:

Adres: Atatürk Mahallesi Meriç Caddesi 30/5 Botanik Çarşı Ataşehir/İstanbul
Telefon: 0 216 548 12 58 – Gülderen ÇAPA
Mobil & Whatsapp: 0 553 651 48 04
Email: gulderencapa@capamakeup.com